Konu: HıBıR - Sayı 246

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,073,072
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Tarayıcım arıza yaptı. En kısa sürede tamir ettirmeye çalışacağım. Sonrasında Kaldığımız yerden devammm..

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,536,323
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Kovboyun silahı neyse, paylaşımcının tarayıcısı da odur. Üstadın sesi soluğu çıkmadığına göre silah, tamirciden henüz çıkmamış Üstad, bizi özletme. Bir an evvel paylaşımlara başla.

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı gorgon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kovboyun silahı neyse, paylaşımcının tarayıcısı da odur. Üstadın sesi soluğu çıkmadığına göre silah, tamirciden henüz çıkmamış Üstad, bizi özletme. Bir an evvel paylaşımlara başla.
    Bugün sabah gittim aldım,tarayıcıma kavuştum :) Eylemlerimiz devam edecek :)
    gorgon .
    İnadına Devam...

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,536,323
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı aksamsefasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün sabah gittim aldım,tarayıcıma kavuştum :) Eylemlerimiz devam edecek :)
    Güzel haber. Sana yeni bir tarayıcı alıp, hediye etmekten kurtulduğuma sevindim Yalnız, bugüne kadar 100.000'in üzerinde sayfa taramış olan emektâr tarayıcının hâline yanarım. Sen şimdi nasıl olsa tamir görüp, yenilendi diye inim inim inletirsin cihazı. Yine de tedbiri elden bırakma, hassas davran, bu cihazların da duyguları var, aman fazla yüklenme

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı gorgon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel haber. Sana yeni bir tarayıcı alıp, hediye etmekten kurtulduğuma sevindim Yalnız, bugüne kadar 100.000'in üzerinde sayfa taramış olan emektâr tarayıcının hâline yanarım. Sen şimdi nasıl olsa tamir görüp, yenilendi diye inim inim inletirsin cihazı. Yine de tedbiri elden bırakma, hassas davran, bu cihazların da duyguları var, aman fazla yüklenme
    Tarayıcı bölümü komple atıp yenisini taktılar ama sıfırı dünyanın parasıydı, çıkma parça taktılar bakalım ne kadar sürecek :) Gözüm gibi bakıyorum merak etme :D
    gorgon .
    İnadına Devam...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları