Konu: Tombraks Orijinal Sayı: 061 - Şöhret Ve Tehlike

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,244,683
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    3,638
    Beğenilmiş
    8,265
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Tarama bana ait değildir. Düzenleme bana aittir.

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,302,814
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Kinowa gibi spesifikler hariç; delikanlılığın katliamcı beyazlardan değil, kızılderililerden geçtiğini çok çok bilen özellikle İtalyan çizerler; kahramanlarını kızılderili dostu yaparlar hep, hatta evlendikleri bile olur, sağol dostum, bana göreyse de adı kızılderilidir alemin

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,244,683
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    3,638
    Beğenilmiş
    8,265
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı fındıkfındık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kinowa gibi spesifikler hariç; delikanlılığın katliamcı beyazlardan değil, kızılderililerden geçtiğini çok çok bilen özellikle İtalyan çizerler; kahramanlarını kızılderili dostu yaparlar hep, hatta evlendikleri bile olur, sağol dostum, bana göreyse de adı kızılderilidir alemin
    Küçükken herkes gibi biz de "kovboyculuk" oynardık. Elimizde mantar tabancaları ile. Ben ise her zaman kızılderili olurdum. Taştan bir balta yapıp, kafama da bir tavuk tüyü bağlardım. Vallahi de yapardım. Seviyordum kızılderilileri, her zaman da sevdim. Geçmişe gittim yine...
    gorgon .

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,536,151
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı oktay_izm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Küçükken herkes gibi biz de "kovboyculuk" oynardık. Elimizde mantar tabancaları ile. Ben ise her zaman kızılderili olurdum. Taştan bir balta yapıp, kafama da bir tavuk tüyü bağlardım. Vallahi de yapardım. Seviyordum kızılderilileri, her zaman da sevdim. Geçmişe gittim yine...
    Oyunun adı dâhi "kovboyculuk"tu, üstadım. Adamlıkta ellerine hiç kimse su dökemese bile kızılderililer, genelde ikinci planda kalırdı, bunu kabul etmek lâzım. Bir de, ateş suyuna hemen tav olurlardı Hafızamda çocukluğumdan kalan bir kare, Almanya'dan hediye getirilen harikulâde kızılderili kostümüyle mahallede dolaşan arkadaşımın görüntüsüdür. Kızılderili reislerinin kullandığı yere kadar uzanan tüy başlığı, muhteşem giysisi ve baltasıyla beni cezbeden bu kostüm, hafızamda hâlâ capcanlı duruyor. Günlerce, haftalarca, aylarca böyle bir kıyafetin hayalini kurmuştum ama nafile Hem findıkfindık üstad hem de siz yazdıklarınızla geçmişe minik bir yolculuk yapmama vesile oldunuz, çok teşekkürler

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları