Konu: Homur Depremi Sallıyoruz Karikatür Albümü

Aktif Üye

Seviye: 38 
    Tecrübe: 1,434,584
    Sonraki Seviye: 1,460,206

Beğenmiş
    979
    Beğenilmiş
    2,161
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

DEPREMİ SALLIYORUZ

HOMUR yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra 7.4 şiddetindeki büyük Körfez Depremi meydana geldi.
    Homur Mizah Gurubu yaşanan acılara ortak ve destek vermek için “Deprem” konulu karikatürlerden oluşan çeşitli sergiler düzenledi,karikatürler kart halinde bastırılıp geliri depremzedelere iletildi. “Depremi unutma unutturma” sloganını sıklıkla tekrar ederek bu gerçeğe dikkat çekildi.İlerleyen zaman içinde başka depremler de meydana geldi
    Van Depremi ve başkaları. Sergiler yeni eklenen karikatürlerle sürekli güncellendi.

Bu albümde bu karikatürlerden seçmeler göreceksiniz.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,889,713
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,855
    Beğenilmiş
    2,091
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı yazarcizer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlerleyen zaman içinde başka depremler de meydana geldi
    Van Depremi ve başkaları. Sergiler yeni eklenen karikatürlerle sürekli güncellendi.
    Umuyorum, bundan böyle bu güncellemelere gerek olmayacak artık diyeceğim de, memleketime bakıyorum, insanıma bakıyorum, o umudum kırılıp gidiyor.

Paylaşımınız için sağ olun dostum.

Üye

Seviye: 35 
    Tecrübe: 793,920
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    3,304
    Beğenilmiş
    403
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Marmara depremi sonrasında yapılan bu tarz güzellikler için jesti yapanlara teşekkürler, Elazığ depreminin henüz acısı taze iken belki farkındalık yaratır. Emekleriniz için teşekkürler.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları