Konu: Milliyet Çocuk 1987 - 37

Altın Üye

Seviye: 35 
    Tecrübe: 691,192
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    688
    Beğenilmiş
    760
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    (Çizgi-Roman Dergisi içindedir.)

Temin: önder çakı
    Tarama: altan
    Düzenleme: murats

Moderator

Seviye: 37 
    Tecrübe: 1,136,032
    Sonraki Seviye: 1,209,937

Beğenmiş
    2,616
    Beğenilmiş
    1,254
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    TV'de çizgi film çılgınlığının başladığı yıllar, ister istemez çocuk dergilerinin tirajında düşmelere yolaçtı. Eski yıllar iyi-kötü ciltlenip saklanıyordu, sonraki yıllar bu da dibe vurdu. Bugün sunduğunuz iki sayı temini zor serilerden diye düşünüyorum. Emekleriniz ve bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Altın Üye

Seviye: 35 
    Tecrübe: 691,192
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    688
    Beğenilmiş
    760
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı morcoin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TV'de çizgi film çılgınlığının başladığı yıllar, ister istemez çocuk dergilerinin tirajında düşmelere yolaçtı. Eski yıllar iyi-kötü ciltlenip saklanıyordu, sonraki yıllar bu da dibe vurdu. Bugün sunduğunuz iki sayı temini zor serilerden diye düşünüyorum. Emekleriniz ve bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.
    Rica ederim.
    İlk defa bu sayılarda kimi zaman bakkallarda bulamazdım sayıları. Bir kaç mahalle gezmem gerekirdi. 1986 ve 1987 bunun ilk başladığı yıllardı. Bazen eksiklerimi yayınevinden tamamlardım.
    Sonra tüm koleksiyonum su baskınıyla yitti. O yıllardaki nedenden dolayı bu sayılar hala zor bulunuyor. Umarım 1987'yi tez zamanda tamamlamamıza forumdaşlarımız yardım eder.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları