Konu: L-Manyak Sayı 090

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,536,269
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Konu gorgon tarafından (31.08.19 Saat 11:10 ) değiştirilmiştir.

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,072,839
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    İçerisindeki Galip Tekin Hikayesi Şuana kadar gördüğüm en sade çizimleri olsagerek. Geçenlerde ölüm yıldönümüydü.Ruhu şadolsun :(
    Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,536,269
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı aksamsefasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçerisindeki Galip Tekin Hikayesi Şuana kadar gördüğüm en sade çizimleri olsagerek. Geçenlerde ölüm yıldönümüydü.Ruhu şadolsun :(
    Çizimler, hakikaten alışılmış Galip Tekin çizimlerine göre sade ama öykü harikulade. Zimerit, Galip Tekin'in L-Manyak'ın 89, 90 ve 91. sayılarında üç bölüm halinde yayınlanmış, ilginç konusuyla dikkat çeken muhteşem hikâyesi. Zaten, Galip Tekin okurken hep aynı merak duygusu oluşuyor bende. Bu sıra dışı maceralar, bana her zaman okumaya başladığım öykünün sonunun nasıl bağlanacağını düşündürür. Ustalıkla uyandırılan merak duygusunun sonucunda büyük bir maharetle kurgulanmış öykünün içinde anlamadan sürüklenir gider ve sürpriz sona hayran kalırım. Zimerit, diğerlerinden nedense bana da farklı geldi. Bunda, farklı bir tılsım var sanki, üstadım. Şu afişteki güzel hanımefendi bizi de etkilemiş olmasın Mutlaka okunması gereken güzel bir eser.

Yıllar önce oluşturulmuş bu eser üzerine bugün dahi söz söyleme ihtiyacı ortaya çıkıyorsa, sanırım gerçek ölümsüzlük budur.
    Konu gorgon tarafından (11.07.19 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,072,839
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı gorgon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çizimler, hakikaten alışılmış Galip Tekin çizimlerine göre sade ama öykü harikulade. Zimerit, Galip Tekin'in L-Manyak'ın 89, 90 ve 91. sayılarında üç bölüm halinde yayınlanmış, ilginç konusuyla dikkat çeken muhteşem hikâyesi. Zaten, Galip Tekin okurken hep aynı merak duygusu oluşuyor bende. Bu sıra dışı maceralar, bana her zaman okumaya başladığım öykünün sonunun nasıl bağlanacağını düşündürür. Ustalıkla uyandırılan merak duygusunun sonucunda büyük bir maharetle kurgulanmış öykünün içinde anlamadan sürüklenir gider ve sürpriz sona hayran kalırım. Zimerit, diğerlerinden nedense bana da farklı geldi. Bunda, farklı bir tılsım var sanki, üstadım. Şu afişteki güzel hanımefendi bizi de etkilemiş olmasın Mutlaka okunması gereken güzel bir eser.

Yıllar önce oluşturulmuş bu eser üzerine bugün dahi söz sözleme ihtiyacı ortaya çıkıyorsa, sanırım gerçek ölümsüzlük budur.
    Gelip Tekin ufaklığımdan beri idolümdür. Eskiden gırgır alınca ilk önce Galip Tekin sayfalarını okurdum. Çizimleri de hikayeleri de üslubu da çok hoşuma gider. Daha sonradan bikaç hikayesini diziye çevirdiler ama çizginin tadını veremedikleri için tutmadı. 10-12 bölüm ancak çekilmiştir herhalde.
    Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,304,043
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Eline sağlık üstadım.

Alıntı aksamsefasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden gırgır alınca ilk önce Galip Tekin sayfalarını okurdum.
    Ben de.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları