Konu: Yavuz Taran - Çizgi Öyküler - Dedektif Buzz

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,169,119
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,103
    Beğenilmiş
    20,763
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Ben taradım , Mehmet Ali Üstad düzenledi

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,922,924
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,904
    Beğenilmiş
    2,141
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Eloğlunun Miss Marple'ı, Hercules Poirot'su, Sherlock Holmes'u, Mike Hammer'ı falan varsa, bizim de dedektif Buzz'umuz var. (Rahmetli Celil Oker'in Remzi Ünal'ı da çok sıkıdır ama).

Laf komedisinin duayeni bu adam. Ama benim için öncelikli olarak "Rock Kazanı"nın ateşini besleyen eleman. O dönem Abdulika ile, Grup Perişan ile sıkı bir rock felsefesi vardı mizah aleminde. Bunlarla beslenip büyümek ne güzelmiş meğer.

Ellerinize emekleriniz sağlık değerli dostlar.

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,169,119
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,103
    Beğenilmiş
    20,763
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı victoryv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eloğlunun Miss Marple'ı, Hercules Poirot'su, Sherlock Holmes'u, Mike Hammer'ı falan varsa, bizim de dedektif Buzz'umuz var. (Rahmetli Celil Oker'in Remzi Ünal'ı da çok sıkıdır ama).

Laf komedisinin duayeni bu adam. Ama benim için öncelikli olarak "Rock Kazanı"nın ateşini besleyen eleman. O dönem Abdulika ile, Grup Perişan ile sıkı bir rock felsefesi vardı mizah aleminde. Bunlarla beslenip büyümek ne güzelmiş meğer.

Ellerinize emekleriniz sağlık değerli dostlar.
    Abdullikanın ve Yavuz Taranın yeri bende herzaman ayrı olmuştur. \\m// Bazen 50 karaktere takılıyorum bazen 120 saniyeye. Yöneticilerimiz duy sesimiziiiii :D
    Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları