Konu: Brendon Cilt 08a Karanlıkların Soluğu

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 48 
    Tecrübe: 7,348,836
    Sonraki Seviye: 8,476,240

Beğenmiş
    3,123
    Beğenilmiş
    21,199
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Tarama : Akşamsefası
    Düzenleme : Mehmet Ali
    Bir takım insanlar diğer tarafları bırakınca burada başladığımı düşünüp komplo teorileri üretiyorlarmış.
    Sadece gülüp geçiyoruz. Paylaşım tarihleri tüm paylaşımların üst kısmında yazıyor, neyin iddiasıysa bu anlamadım.
    Ben 5 yıldır buradayım ve ilk günden beri kesintisiz paylaşım yapıyorum ve inadına paylaşımlarımıza devam edeceğiz.
    Şartsız, koşulsuz, fakatsız, amasız, beklentisiz.

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Altın Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,602,377
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    61
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Ne diyek dostum millet okusun dedik hedef tahtası olduk en iyisi Mahmut deyip geçek.

Admin
    Nereden
    Bursa

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,900,393
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    10,348
    Beğenilmiş
    77,734
    Adı Geçen
    1 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı aksamsefasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir takım insanlar diğer tarafları bırakınca burada başladığımı düşünüp komplo teorileri üretiyorlarmış.
    Sadece gülüp geçiyoruz. Paylaşım tarihleri tüm paylaşımların üst kısmında yazıyor, neyin iddiasıysa bu anlamadım.
    Ben 5 yıldır buradayım ve ilk günden beri kesintisiz paylaşım yapıyorum ve inadına paylaşımlarımıza devam edeceğiz.
    Şartsız, koşulsuz, fakatsız, amasız, beklentisiz.

Bu konuda kendini bilmezler ortaya çıkıyor üstadım ne yapalım biz paylaşımcılar da bunları aşıp görmezden geleceğiz.
    Bu kişilerin amacı milleti bir birine düşürmekten öte gitmez fakat tüm yazılan ve söylenenlere kafayı takmayıp hep hedefe
    doğru yol almaya paylaşımcılar olarak devam edeceğiz. Bu arada sizlerin değerli emek ve harika paylaşımlarınıza
    teşekkürlerimizi arz etmeyi unutmadan yazmış olalım.
    Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür...
    Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür...
    Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür...
    Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür...
    Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür...
    Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür...
    Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür......

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Beğenmiş
    3,123
    Beğenilmiş
    21,199
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı palio68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu konuda kendini bilmezler ortaya çıkıyor üstadım ne yapalım biz paylaşımcılar da bunları aşıp görmezden geleceğiz.
    Bu kişilerin amacı milleti bir birine düşürmekten öte gitmez fakat tüm yazılan ve söylenenlere kafayı takmayıp hep hedefe
    doğru yol almaya paylaşımcılar olarak devam edeceğiz. Bu arada sizlerin değerli emek ve harika paylaşımlarınıza
    teşekkürlerimizi arz etmeyi unutmadan yazmış olalım.
    Problem yaşadığımız forum yöneticilerinin değil de normal kullanıcıların bu kadar agresif ve saldırgan olması çok enteresan geliyor. Yöneticiler bir tane bile yorum yapmamışken kullanıcılar dünyanın hakaretini etmişler. Birisi demez mi kardeşim sen mevzuları bile bilmiyorsun bu kadar kin , nefret neden? Bu tavırlar ve hareketler bu hesapların birilerinin yan hesabı ya da tetikçisi olduğunu gösteriyor. Bir dertleri varsa çıkıp mertçe fikirlerini açıklamak yerine neden böyle çocukça, namertçe çakal çukal oyunu yapıyorlar?
    Mehmet Ali hocamın dediği gibi biz sadece insanlar okusun diye binlerce kitap paylaştık, bu kadar yaygara neden derseniz sebep belli, bu kişilerin çoğu hayatta bir baltaya sap olamamış, yapacak işi gücü olmayan, konuşacak konusu olmayan, böyle polemikler yaratarak kendini önemli zanneden zavallılar. Kalan kısmı da bu paylaşımlardan rant elde etmeye çalışıp bunun bozulmasını engellemek isteyen fırsatçılar. Kitaplara imza bastığımız için korsan kitap olarak basamamalarından dolayı rahatsız olan tipler.
    İnadına Devam...

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,962,101
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    12,028
    Beğenilmiş
    2,213
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı aksamsefasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Problem yaşadığımız forum yöneticilerinin değil de normal kullanıcıların bu kadar agresif ve saldırgan olması çok enteresan geliyor. Yöneticiler bir tane bile yorum yapmamışken kullanıcılar dünyanın hakaretini etmişler. Birisi demez mi kardeşim sen mevzuları bile bilmiyorsun bu kadar kin , nefret neden? Bu tavırlar ve hareketler bu hesapların birilerinin yan hesabı ya da tetikçisi olduğunu gösteriyor. Bir dertleri varsa çıkıp mertçe fikirlerini açıklamak yerine neden böyle çocukça, namertçe çakal çukal oyunu yapıyorlar?
    Mehmet Ali hocamın dediği gibi biz sadece insanlar okusun diye binlerce kitap paylaştık, bu kadar yaygara neden derseniz sebep belli, bu kişilerin çoğu hayatta bir baltaya sap olamamış, yapacak işi gücü olmayan, konuşacak konusu olmayan, böyle polemikler yaratarak kendini önemli zanneden zavallılar. Kalan kısmı da bu paylaşımlardan rant elde etmeye çalışıp bunun bozulmasını engellemek isteyen fırsatçılar. Kitaplara imza bastığımız için korsan kitap olarak basamamalarından dolayı rahatsız olan tipler.
    Bu hayatta en çok canımı yakan şey vefasızlık. Alışamadım, gitti. Ama gerçeklikte ve sanalda işler böyle yürüyor artık ne yazık ki. Bir avuç emekçi, binlerce kemirici. Parmakla sayılacak denli az yapı yapıcı, karşılarında binlerce termit, yırtıcı, yıkıcı.

Bir yere emek veriyorsun, efor harcıyorsun, kendinden olanı katıp güzelleştiriyorsun. Üstelik, bir de bunu karşılıksız yapıyorsun. Aylarını, yıllarını, geceni, gündüzünü paylaşmaya ayırdığın, bazen eşini, dostunu, aileni ve bir çok zaman farkında olmadan sağlığını ihmal ettiğin yerde, bunların karşındakinde hiç bir şey ifade etmediğini bir anda fark etmek. En ufak düşünce ayrılığında, bu kadar ürettiğinin karşılığında hiç kredinin olmadığını görmek. Sıfır değerdesin o anda. Doğal olarak öfkeleniyorsun. Ama daha kötü bir tat var ağzında: Nasıl obuca tüketip, böcekler gibi dağıldıklarını görünce tümünden tiksiniyorsun.

Ama sonunda biliyorsun ki, hayatlarında hiç bir şey üretememiş, özne olmayı dahi becerememiş zavallılar var karşında. Sadece tüketen, teşekkürsüz, sevgisiz, merhametsiz bir küfür ordusu. "Ellerine sağlık", "Teşekkürler", "devamını bekliyoruz" klişelerini yazıp görevlerini yerine getirdiklerini düşünen, içlerindeki kirden yüzleri bile görünmeyen yığınlarca asalak. Silkelendiğinde pul pul dökülüyorlar üzerinden.

Bunların hiçbiri yıldırmıyor fakat seni. İçindeki bölüşme arzusunu ve kıpır kıpır çocuğu öldürmeden yeni mecralar buluyor, yeni yollara çıkıyorsun. Yeni maceralara yelken açıyorsun.

Çünkü güzel şeydir paylaşmak ve paylaştıkça güzelleşiyor hayat.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,693,879
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,463
    Beğenilmiş
    18,723
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Kurucumuz Çizgili Forum'dan sonra; Çizgili Kitap olarak tekrar açıldığımızda, daha sonra öğreneceği gibi, önceki Çizgili Forum'un devamı olduğumuzu o ilk vakitler daha bilmediğinden; "%20 mi %25 mi?" dedi bize malum dükkancı, önce anlayamadık, satın alacağımız çizgi romanlara indirim yapacak sandık ve hatta sevindik, meğer çaktırmadan çoğaltıp el altından satmak için komisyon teklif ediyormuş, tabii sitelerle el birliği ile işler böyle yürüyor diye forum olarak aynı tezgahın bizim de parçası olacağımız düşünüldü; nereden bilsin ki daha en başta bizim zaten Çizgili Forum olduğumuzu, değil parçası olmak; tıkır tıkır yürüyen bu vicdansız tekere çomak soktuk, tıpkı kurucumuz Çizgili Forum gibi Çizgili Kitap da emekçilerini sömürtmez; zira Çizgili Kitap emekçileri Çizgili Kitap'ın kendisidir, Çizgili Kitap da Çizgili Kitap emekçilerinin ta kendisidir. İşte asıl bu nedenle çeviri işinden soğumuştum, öyle ki yaptığım tüm tercümeler satıldı ve hâlâ da çatır çatır satılıyor, hatta yerinde gözümle gördüm; bazıları iki seçenek sunularak satılıyor, özel ciltli yapılanlar bile var, yani durum bu raddeye bile geldi artık; masum çizgi roman kardeşliği örtüsü altında, dükkanlarla işbirliği yaparak para hırsıyla gözü dönmüşçesine, emekçiler sömürülerek karşılıklı su gibi danışıklı para kazanılıyor, bu acımasız tezgah yıllardır tıkır tıkır yürüyor, sonra düşündüm; "Ben enayi miyim hırsızlara para kazandırıyorum." dedim ve çeviri işini bıraktım ki bizler yalaşan değil, savaşan adamlarız; Aşk adına. Rüzgâr nereye eserse yönü değiştirilmez, gerekirse rüzgâra karşı yürümek suretiyle; Çizgili Kitap'ın çizgisi nettir ve kurulduğundan bu yana hiçbir zaman değişmedi, değişmez: Emekçiden yana olmaktır kuruluş amacımız, baş tacımız hırsızlar değil; sadece emekçilerdir, işte bu yüzden 1 Mayıs'ta kurulduk ve International Comics Joint Brother Forums Union üyesiyiz. Para, pul... hiçbir şey Çizgili Kitap'ı satın alamaz ve tüm tanrılar gelse hiçbir zaman boyun eğmez, siyasi ve de vicdani politikamız da ilk günden beri son derece açıktır ve asla değişmez; "Tüm dünya emekçileri, birleşin!". Yaşasın Emek, Yaşasın 1 Mayıs, Yaşasın Dünya Emekçilerinin Kardeşliği! Ellerinize sağlık üstadlarım, seri muhteşem

Altın Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,602,377
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    61
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Yalan değil çizgi diyarında paylaşıma çizgili forumun viplik anlayışına gıcık olduğum için başladım.Sadece kapağına bakabildiğim paylaşımları herkes okusun istedim.14 yıl boyunca pek çok dost edindim.Ne bir menfaaat ne de alkış bekledim.Rahmete kavuşan başta Haluk abi İbrahim abi Mustafa içinde ağladım.Haluk abiye ihanetle suclandim yetmedi başka bir forumdan para aşırma suçlaması da yedik.Sadece PDF kitap koyup imza basmaktı suç ne diyeyim eğer varsa Allahlarından bulsunlar.

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Beğenmiş
    3,123
    Beğenilmiş
    21,199
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı Mehmet Ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalan değil çizgi diyarında paylaşıma çizgili forumun viplik anlayışına gıcık olduğum için başladım.Sadece kapağına bakabildiğim paylaşımları herkes okusun istedim.14 yıl boyunca pek çok dost edindim.Ne bir menfaaat ne de alkış bekledim.Rahmete kavuşan başta Haluk abi İbrahim abi Mustafa içinde ağladım.Haluk abiye ihanetle suclandim yetmedi başka bir forumdan para aşırma suçlaması da yedik.Sadece PDF kitap koyup imza basmaktı suç ne diyeyim eğer varsa Allahlarından bulsunlar.
    para mevzusunda adımızın geçmesi çok güldürdü beni yaav. iftirada sınır tanımıyorlar, nasıl bir hayal gücüyse artık, bu hayal gücünün bir tık ötesi şizofrenidir, duruma göre o aşamayı da geçip nirvanaya ulaşmışlar hahahah
    Neyse artık bu tatsız konuları bırakıp, konumuza yani kitap paylaşmayı konuşalım derim. Çünkü ne bu konular ne bu insanlar üzerinde bu kadar konuşulmaya değer:)
    İnadına Devam...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 4

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları