Konu: Bir Annenin Öyküsü (Çeviri & Balonlama)

Çeviri & Balonlama
    Nereden
    Harikalar Diyarı

Seviye: 34 
    Tecrübe: 625,023
    Sonraki Seviye: 677,567

Beğenmiş
    765
    Beğenilmiş
    775
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Konu: Bu bir annenin ölüme karşı verdiği mücadelenin hikayesidir. Çocuğunu geri alabilmek için her şeyini feda edebilmesini anlatır. Ta ki kaderinde yazılı olanları kabul edene kadar.

Ufak bilgiler: Peter Madsen'ın hikaye ve kendi kişisel anlatımı üzerine yaptığı çalışmalar 20 yıllık bir zaman dilimini kapsıyor. Renklendirme ve detaylar, guaj ve sulu boya vasıtasıyla kotarılmış.

Orijinal Adı: The Story of A Mother
    Yayınevi: Forlaget Carlsen (Danimarka,2005)
    Uyarlama ve Çizim : Peter Madsen
    Çeviri: lenard
    Balonlama: Mandos

Link;

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Alternatif link;

~~~EŞANTİYONLAR~~~

2010 İtalya yapımı, süresi 17 dakika. Ben çevirdim, Mandos ise senkronunu ve benim anlamadığım tüm o ince, teknik işleri yaptı. Biz beğendik, umarım siz de keyif alırsınız... Az bir zahmetle indirip arşivinize katmak için şöyle buyurun;

Belki bir de hikayeyi Andersen'in kaleminden okumak istersiniz diye düşündük. 9 sayfa, pdf formatında. Temin eden, düzenleyen ve kapağı hazırlayan Mandos. Benim katkım pek yok, keyfime baktım açıkçası

Link;

Cbr olarak da var, hizmet gibi hizmet

Konu lenard tarafından (06.07.18 Saat 19:52 ) değiştirilmiştir.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,313,743
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,378
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Önce "Oldunuz" dedim, sonra "Aştınız" ki artık hiçbir şey söyleyemiyorum, e-kitaplı, çizgi romanlı forumun ilk film çeviri çalışmasını da yaptınız, Çizgili Kitap olarak; sadece e-kitap, çizgi roman ve mizah değil; Kültür Forumu olduğumuzun başlangıç temellerini attınız, bundan böyle; ne "Oldunuz", ne "Aştınız"; Kutsal Çizgi Roman'ın parçası oldunuz, sizlerle aynı mekanı paylaştığım için gurur duyuyorum kardeşlerim, Aşk sizinle olsun

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,353,511
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,077
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Dolu dolu paylaşım olmuş. Bu ikili daha çok şeyler yapacak anlaşılan... Emekleriniz için çok teşekkür ederim Lenard ve Mandos,ellerinize sağlık.

Melih41
    Guest
    Harikulade bir öykü, güzel çizim ve renkleme ve de güzel çeviri ile balonlama da
    eklenince okumadan duramadım. Ellerinize sağlık Lenard ve Mandos..

Çeviri & Balonlama

Seviye: 31 
    Tecrübe: 342,092
    Sonraki Seviye: 369,628

Beğenmiş
    510
    Beğenilmiş
    375
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Sunum da sunum olmuş hani.
    Bravo sizlere.
    Emeklerinize sağlık, teşekkürler.
    lenard .

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,103,986
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Tek kelimeyle "olağanüstü" bir çalışma olmuş,.. Sevgili Lenard ve sevgili Mandos, bu çalışma tarzıyla
    çeviri & balonlama konusunda sadece çıtayı yükseltmekle kalmıyor, Çizgili Kitap'ın geleceğine dair ha-
    yallerine de kıvam katıyorlar aynı zamanda,.. Çizgisel seçimleri konusunda da ayrıca her iki dostumu-
    zu da kutluyorum zira bu tarz çalışmalarla çizgi roman okuruna farklı bir deneyim fırsatı da sunmaları
    açısından bana göre çok önemli bir çalışma "Bir Annenin Öyküsü"... Gerçek anlamda kalite ve niteliğe
    önem veren çalışmalarıyla yeni çalışmalarını da şimdiden heyecanla beklediğimizi belirtmek isterim...
    Geçmişte kimi isimler çeşitli konularda 'Ekol' oldular internet aleminde ve Çizgili Kitap olarak bu ekol-
    lere Lenard&Mandos gibi yepyeni iki ismi eklemek henüz yeni bir forum olarak gurur verici bir duygu.
    Kaliteden ödün vermeyen, nitelikli çalışmanız adına içten teşekkürlerimi iletiyorum dostlarım...
    lenard .

Aktif Üye

Seviye: 41 
    Tecrübe: 2,255,022
    Sonraki Seviye: 2,530,022

Beğenmiş
    1,790
    Beğenilmiş
    1,428
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    gerçekten de çok özel bir emek verilmiş ve usta işi bir çalışma çıkmış ortaya. bunu yapmak için o iş üzerinde çalışıyor olmanız ya da profesyonelliğiniz yetmez. ayrıca gönül vermişliğinizin olması gerekir ki, iki ustada da yeterince mevcut bu durum.

çok ama çok teşekkürler bu özel masal için.
    lenard .

Aktif Üye

Seviye: 33 
    Tecrübe: 538,143
    Sonraki Seviye: 555,345

Beğenmiş
    161
    Beğenilmiş
    51
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Teşekkürler.
    .

Aktif Üye
    Nereden
    Cok uzaklarda

Seviye: 36 
    Tecrübe: 947,211
    Sonraki Seviye: 1,000,000

Beğenmiş
    2,173
    Beğenilmiş
    256
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Tek kelimeyle muhteşem bir paylaşım. Emekleriniz icin ne kadar tesekkür etsek azdır.
    lenard .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 7

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları