Konu: Sıpagetti Sayı - 01 (15 Kasım 1992)

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,009
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Dün öğleden sonra Murat Aral'ın dükkanına uğradım, her zamanki gibi laf lafı açtı, mizah, çizgi roman, tarih vs derken,
    dostların biri geldi, biri gitti akşam üstüne kadar. Laf arasında bu Sıpagetti'ye gözüm takıldı ve daha önce tek tük olarak
    gördüğüm için alayım dedim akşama tararım diye. Eve gelince taradım da ama kafama takılan bazı şeyler de yok değildi
    bu arada... Bu Sıpagetti'yi ben nereden hatırlıyorum diye bizim Ginobili'yi aradım ve forumda ilk dört sayısı bulunan ve
    sadece 7 sayı çıkmış olan Milliyet Galaksi çizgi roman ekleri içinde verildiğini öğrendim,.. ya dedim bu Galaksilerin bende
    tamamı vardı ama içlerini hatırlamıyordum,.. neyse aradım buldum ve bu Sıpagetti eklerinin olmadığını görerek küçük
    çaplı bir hayal kırıklığına uğradım ama buradaki sayının üzerinde sayı numarası olmaması nedeniyle tarih karşılaştırma-
    sı yaparak ilk Spagetti olduğunu tespit ettim ve az da olsa teselli buldum...:) Mizahçı dostlarımız kadar olmasa da, A4'de
    iki parça tarayıp, birleştirdim vs. Neyse uzadı biraz günün hikayesi, umarım beğenirsiniz, iyi okumalar diliyorum herkese.

YENİ TARAMA
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,302,911
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Öyleydi böyleydi ama mevki avantajını kullanarak; bir kişiye bile hakaret davası açmadı, eline sağlık dostum, demek her şey değişiyor.

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,350,740
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,073
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    2 parça taramak, bayağı emek harcamışsın sevgili dostum. Büyük taramalar için A3 tarayıcı almayı düşünüyorum. Teşekkürler Savataged, ellerine sağlık.
    .

oks03
    Guest
    bendeki galaksilere baktım bende de yok . İlginç. Eline sağlık bu arada üstad

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları