Konu: Agatha Christie - Frankfurt Yolcusu

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,388,075
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,318
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Dışişleri mensubu Sir Stafford Nye Uzakdoğu’daki görevinden dönerken Frankfurt Havaalanı’nda garip bir durumla karşılaşır. Yanına yaklaşan bir kadın ilginç bir istekte bulunur. Peşindeki katilleri atlatmak için Sir Stafford’un yolculukta giydiği pelerini ve pasaportunu ödünç almak ister. Ona yardım etmeyi kabul eden Stafford heyecanlı bir maceranın içine sürüklenir...

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,510,466
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,411
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Agatha Christie eserlerini çok severdim ve hepsini okuduğumu sanıyordum ama bunu hatırlayamadım, demek okumadıklarım var, eline sağık üstadım.

Moderator

Seviye: 37 
    Tecrübe: 1,064,924
    Sonraki Seviye: 1,209,937

Beğenmiş
    1,742
    Beğenilmiş
    1,579
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Atlantis' in efendisi Üstad Darkmalt' ın yıllar yıllar önceki eski forumumuzda paylaştığı bir kitaptır, ki tarafımızca ilk indirilen Agatha Christie kitabı olduğundan bizim için çok özeldir de açıkçası.

Eski dostumuzla da ilk olarak Peter Wright' ın Casus Avcısı kitabı üzerine konuşmuştuk, ki tam da tarafımızca beklenildiği gibi, ta eskilerden günümüze dek değişen de hiçbir şey yok. Kelimenin tam anlamıyla ifade edilmesi gerekirse de:

Üstad aynı Üstad.

Bu güzel kitabınız için esasen uzak geçmişten gelen bir tebessümle size bir kez daha teşekkür ediyoruz.

İ ç t e n l i k l e...

Sevgiyle...

Üye
    Nereden
    Keşan-Edirne

Seviye: 26 
    Tecrübe: 100,241
    Sonraki Seviye: 125,609

Beğenmiş
    55
    Beğenilmiş
    42
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Polisiye romanlar içinde Agahta Christie'ninkiler birinci sırada yer alır.Onun gizemli olayları,şaşırtıcı sonuçlarıyla anlatışı,beni her zaman cezbetmiştir.Teşekkürler değerli 'darkmalt '.Ellerine,emeklerine sağlık.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları