Konu: Karakarga Yayınlarından yeni çizgi müjdesi... (Dehşet Bey - M.K. Perker)

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,177,776
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Büyüklere Masallar (M.K. Perker) ve Ghost World'la ciddi ve güzel bir başlangıç yapmıştı yayın evi,..
    M.K. Perker çizimi Dehşet Bey ile devam ediyor yayınları...

oks03
    Guest
    Penguen dergisinde haftalık olarak tefrika edilen , Değerli yazar Murat Menteş'in senaryosunu yazdığı , güzel işlenmiş bir çalışma. Türkiye'deki en büyük eksikliklerden birisini tespit etmiş Karakarga. emek verilip çok güzel çalışmalar yapılıyor ancak dergi sayfalarıı arasında kaybolup gidiyor. Benim ilk aklıma gelen Kemal Aratan'ın Limon dönemindeki çalışmalarıdır mesela. (Milo manara'dan uyarlama Klik gibi) .

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Tecrübe: 11,177,776

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Meğer bu çalışma, KARAKARGA Aylık Kültür, Edebiyat, Mizah Mecmuası olarak henüz çıkan dergide yayınlanıyormuş,..
    Bugün gazete bayine uğradığımda dergi benim için çok sürpriz olmuştu, fiyatı 6 TL, hemen aldım tabi, Dehşet Bey çizgi
    romanı ise derginin ortasına zımbalanmış bir şekilde ve daha küçük ebatlarda, ayırıp ayrıca saklayabileceğiniz bir tarz-
    da yayınlanmış,.. İçeriğindeki kaliteyi ve yazar-çizer tayfasını gördüğünüz de daha da şaşıracaksınız... gerçekten iyi
    kotarılmış bir yayın olmuş,.. umarım hayallerini gerçekleştirir Karakarga Yayınları, ki gayet keyifli işlere imza atıyorlar.
    Başarılar dileriz Çizgili Kitap ailesi olarak...

Cengiz .

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Tecrübe: 10,422,184

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,084
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Dehşet bey güzel bir kitaba benziyor. Alınacak listesine ekleyelim. Bilgilendirme için teşekkürler Dostum.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları