Konu: Sakarya Mizah 2016 Sayı - 62

Aktif Üye

Seviye: 25 
    Tecrübe: 83,217
    Sonraki Seviye: 100,000

Beğenmiş
    27
    Beğenilmiş
    300
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Eskişehir Sakarya gazetesi mizah eki MİZAH.. ( 8 sayfadan oluşan derginin 4 sayfalık demo versiyonu... :)
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    SAKARYA MİZAH
    Yayın yılı: 2015-....
    Toplam yayınlanan sayı: Halen yayınlanıyor
    İmtiyaz Sahibi: M. Üstün ÜNÜGÜR
    Yazı İşleri Müdür: Hakkı SAĞLAM
    Editör: Aziz YAVUZDOĞAN
    Kadro: Aziz Yavuzdoğan, Mustafa Yıldız, Cem Koç, Osman Yavuz İnal, Ahmet Zeki Yeşil, İbrahim Ormancı, Ekrem Borazan, Yurdagün Göker, Mahir Adem, Hasan Çağan, Elif Yuva
    Açıklama: Eskişehir’de Sakarya gazetesinin ücretsiz eki olarak 2015 yılında “Neye güldüğünüzü düşünün†sloganı ile yayınlanan Mizah dergisi 8 sayfadan oluşmakta ve her Çarşamba Sakarya gazetesi ile birlikte verilmekte.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,518,649
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,415
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    İlk kez gördüğüm dergi, sağol üstadım, hemen indiriyorum

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,175,488
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Sevgili Kanchekenzi ile birlikte, "Sakarya Mizah" gibi, mizahın bilinmeyen dünyasına dair yapılan yolculuklarda
    kim bilir daha nelerle karşılaşacağız. Bu konudaki usta isim Kanchekenzi ve yerel mizahımıza dair kendisinden
    daha çok şeyler beklediğimizi de ayrıca belirtmek istiyorum,.. Oldukça zor bir konu elbette ki, zira yayın takip
    edebilmek, hele de yerel bir yayınsa ne denli zor bir durum olduğunu kestirmek güç değil... Bu konuya ilgisi o-
    lanların da katkıları elbette ki mühim diğer yandan,.. Bu anlamda, bu tarz yerel mizah dergisi örnekleriyle kar-
    şılaşırsanız vs. bilgi amaçlı da olsa buraya bir iki satır yazılırsa, hepimiz çok seviniriz forumca...

Emeklerin adına teşekkür ediyorum sevgili Kanchekenzi, şöyle bir iki Boyoz atıştırmaya gidiyorum izninle...:)

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları