Konu: Gordon Tay Yayınları Süper Albüm Sayı: 16

Admin
    Nereden
    Bursa

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,403,056
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    10,238
    Beğenilmiş
    77,149
    Adı Geçen
    1 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Wink

Ozanbarış & palio68 çalışması ile tüm dostlarımıza keyifli okumalar dileriz.
    Seri oluşumu 16 sayıdır bu akşamlık 14 sayısı paylaşıma açtık kalan iki adet daha sonrası içindir.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,103,772
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Çizgi roman kapak geleneğiyle, dünya çapında bir özelliğe sahip olduğumuzu
    düşünmeyen yoktur sanırım Çizgili Kitap'da,.. zira taranan kitaplara ilişkin o-
    larak sohbeti yapılan kapak resimlerine ait mesajları bir araya getirsek, sanır-
    ım ayrı bir literatür oluşturabilir ya da çıkartılabilecek herhangi bir yayının ön
    çalışması şeklinde bile olabilir çizgiroman severlerin birbirinden ilginç yorum-
    ları. İçeriği bir kenara bıraktım, kapaklar başlı başına, bambaşka bir dünyanın
    izlerini taşıyor,.. ve özellikle Tay Yayınları bizi buna fena alıştırdı zamanında.

Teşekkür ediyorum sevgili palio ve ozanbaris, sizlerde bizi fena alıştırdınız bu
    çizgiromanlara...

Selam ve saygılarımla...
    .

poli23
    Guest
    Teşekkür ediyorum sizlere.

istanbullu
    Guest
    Dün gece maşallah sayın palio tıpkı eski günlerde ki gibi performans göstermiş.Sayın palio kesinlikle bu alanda büyük bir isimsiniz.Ozanbarış ve size selamlar.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları