Konu: Zembla E. Ürer Yayınları 1.seri No: 146 - Mavi Martı

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 52 
    Tecrübe: 13,859,657
    Sonraki Seviye: 16,259,327

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,464
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Konu Ercu unlu tarafından (28.12.20 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,175,732
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Oldukça ilginç bir kapağa imza atmış Yücel KÖKSAL üstad,.. yani şimdi ben anlamadım o tüfek kabzasını,
    Zembla'nın kafaya inmiş mi, yoksa ıskalamış mı.:) O adamın o ağaçta ne işi var, yerdeki pelerinli ve ma-
    skeli vatandaş kim v.s. gibi bir sürü soru geliyor aklıma açıkçası.. Zembla'nın duruş pozisyonuna göre ıs-
    kalamış gibi duruyor tüfek, ama belli mi olur,.. ayrıca ağaçtaki adam sanırım hiç görmeden sallamış tüfe-
    ği ki o yüzden ıskalıyor havası verilmiş gibi.:) Neyse, fazla uzatmadan kapağa dair kafamdaki tüm soru
    işaretleriyle birlikte teşekkürlerimi iletiyorum üstadım, eline sağlık...
    .

Admin
    Nereden
    İstanbul

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,464
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Eskiden olsa kitabın içindeki ile paralel bir bağ kurardım kapak resmi ile; ama son serilerde kapak resmini karışık koymuşlar diye düşünüyorum. Zemblanın herhangi bir macerasından esinlenmiş ressam. Hangi macera bilmem ama adam ormanı Zembla' dan geri almak gibi bir niyetle ortaya çıkmıştı. Zembla maceralarının içi önemli bence. Kapak tamamen kurgusal da olabilir. Farketmez. Resim kalitesi taşıması , akademik değeri olup olmadığı gibi unsurlar çok şükür bu resimlerde hiç yok. Bunları es geçmek daha iyi. Tartışmak yersiz. Üzerinde durmak hiç gereksiz. İçin rahat etsin dostum. Sen yine resimler hakkındaki görüşlerini yazabilirsin. Görüş ve uyarıların için teşekkürler.
    .

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,279,685
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    3,643
    Beğenilmiş
    8,295
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Çok eskilerde paylaştığım sayılardan biri. Yeniden taramaktan kurtardığınız için teşekkürler üstadım.
    .

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,519,270
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,415
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Eski romanların kapak resimleri çok kaliteli oluyor da eski çizgi romanların neden olmuyor? Sanırım hep bizim çizgi romanları ikinci sınıf kitap görmelerindendi bu arada mavi martı da varmış demek ki, ellerine sağlık dostum benim bildiğim tek martı var; o da siyah beyaz yaw

.

istanbullu
    Guest
    Ercu üstad zembla da yoğun mesaiye devam ediyor.Ne diyeyim çok sağolun katkılarınız ve emekleriniz için efendim.
    .

Admin
    Nereden
    İstanbul

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,464
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı fındıkfındık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski romanların kapak resimleri çok kaliteli oluyor da eski çizgi romanların neden olmuyor? Sanırım hep bizim çizgi romanları ikinci sınıf kitap görmelerindendi bu arada mavi martı da varmış demek ki, ellerine sağlık dostum benim bildiğim tek martı var; o da siyah beyaz yaw

Sağol dostum ama bu sezon takım tutmayı bıraktım. Onca yoksulluk varken..şimdi de onca yabancı futbolcu varken..

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları