Konu: Çağlayan Yayınevi - Yeni Dünyalarda Sayı - 001 - Merihten Saldıranlar

Üye
    Nereden
    Ankara

Seviye: 38 
    Tecrübe: 1,219,696
    Sonraki Seviye: 1,460,206

Beğenmiş
    480
    Beğenilmiş
    1,472
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Konusu;Bu kitabın konusu Merih, yani şimdiki ismiyle Mars´tan dünyaya saldıran solucan ya da sosis benzeri, 20-30 santimlik, yaratıklardır. Kitapta "Parazitler" ismiyle anlatılan bu yaratıklar insanların sırtına yapışıp, onları kontrol eder, insanların ağzından konuşurlar. CIA´in gelecekteki benzeri olan bir kuruluş ve James Bond´un proto tipi bir ajan, uçan arabalarla dolaşıp, parazitlerle ve onların kontrolındeki insanlarla savaşır. Parazitler görünmeden insanları ele geçiremesin diye bütün dünya çırıl çıplak dolaşmaktadır. Burada biraz hafife alınarak anlatılmış gibi gelebilir fakat gerek bu kitap gerek diğerleri türlerinin o zamana göre iyinin de ötesinde örnekleridir. Merihten Saldıranlar günümüzde bile büyük bir zevkle okunabilecek düzeydedir.

Tarama 4you007

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Üye

Seviye: 37 
    Tecrübe: 1,134,239
    Sonraki Seviye: 1,209,937

Beğenmiş
    151
    Beğenilmiş
    1,562
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    "Seni gidi yere bakan 'bilimkurgu' okuyan seni..." diyesim geldi birden nedense ağabey. :D Ellerine ve o güzel yüreğine sağlık ağabey, yine gönlümüzü mest etmişsin. Çok teşekkür ederim. Sevgili 4you007'ye de kucak dolusu sevgiler, en kalbi teşekkürler sunuyorum.
    Ki değil miydi ilk emir, İKRA!

Üye
    Nereden
    Ankara

Seviye: 38 
    Tecrübe: 1,219,696
    Sonraki Seviye: 1,460,206

Beğenmiş
    480
    Beğenilmiş
    1,472
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı Bincol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Seni gidi yere bakan 'bilimkurgu' okuyan seni..." diyesim geldi birden nedense ağabey. :D Ellerine ve o güzel yüreğine sağlık ağabey, yine gönlümüzü mest etmişsin. Çok teşekkür ederim. Sevgili 4you007'ye de kucak dolusu sevgiler, en kalbi teşekkürler sunuyorum.
    Rica edeceğim şu bilim-kurgu listelerini bir an önce tamamlayın.
    Kitapların çoğu bende var. Paylaşsam adım bilim-kurgucuya çıkıyor.
    Paylaşmasam gönül razı değil.

İki ucu kremalı değnek.

Üye

Seviye: 37 
    Tecrübe: 1,134,239
    Sonraki Seviye: 1,209,937

Beğenmiş
    151
    Beğenilmiş
    1,562
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Ağabey yardım edebileceksem eğer elimden geleni yaparım, sen yeter ki iste... :)
    Ki değil miydi ilk emir, İKRA!

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları