Konu: Zembla İlhami Alpagut Cilt No : 138 - Moraksların Tanrıçası

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 52 
    Tecrübe: 13,900,595
    Sonraki Seviye: 16,259,327

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,509
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Konu Ercu unlu tarafından (28.12.20 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.

istanbullu
    Guest
    Ercu bey zemblanın türkiye şubesi gibi maşallah bir günde iki tarama az zaman almamıştır.Ercu bey çok teşekkürler şahsım adına.
    .

Admin
    Nereden
    İstanbul

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,509
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Teşekkürler ilginiz için. Bu sefer kolayına kaçtım denebilir. Yani kaçmadım. Ancak farklı bir yöntem seçtim. Önce tarayıp sonra buluta yükledim. Forumda yoğunluğa göre uygun zamanda paylaşma yolunu denedim. Bilmem anlatabildim mi.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,195,503
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Digital çizgi romanlarda gerçekleştirilen düzenlemeler (ham tarama, beyazlatılmış çalışmalar ya da gri
    tonlu taramalar vs.) hakkında konuşmak gerekirse, son dönemlerde ham taramaları, sadece kırpılma-
    sından sonra düzenlendiği haliyle okumak hoşuma gidiyor.. Çizgi romanların o eskilerdeki doğal halini
    koruyan bu renkli ham taramalar konusunda Ercu Unlu üstad'a da, ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum, zi-
    ra yılların yorgunluğunu ve sayfaların yüklendiği sararmış anıları, çizgilerin üzerinde bu şekilde hisset-
    mek güzel bir duygu kendi adıma,..
    .

Admin
    Nereden
    İstanbul

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,509
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı savataged Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Digital çizgi romanlarda gerçekleştirilen düzenlemeler (ham tarama, beyazlatılmış çalışmalar ya da gri
    tonlu taramalar vs.) hakkında konuşmak gerekirse, son dönemlerde ham taramaları, sadece kırpılma-
    sından sonra düzenlendiği haliyle okumak hoşuma gidiyor.. Çizgi romanların o eskilerdeki doğal halini
    koruyan bu renkli ham taramalar konusunda Ercu Unlu üstad'a da, ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum, zi-
    ra yılların yorgunluğunu ve sayfaların yüklendiği sararmış anıları, çizgilerin üzerinde bu şekilde hisset-
    mek güzel bir duygu kendi adıma,..
    Yıpranmış kitaplar özel muamele görüyorlar tarafımdan; tek sayfa düzenlemeye varıncaya kadar okunmasını kolay şekle sokuyorum. O bakımdan şanslılar. Diğerlerine pek gerek görmüyorum. Olduğu gibi görünüşleri çok etkileyici bence.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları