Konu: Zagor Tay Yayınları 350 lik Seri Cilt 145

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,279,891
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    3,643
    Beğenilmiş
    8,295
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Valla ben elimden geldiğince seriye devam ediyorum...

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,176,428
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    İsmi Zagor'la anılan bir kaç eski dost kaldı şimdilerde ve sevgili Oktay_izm bu listenin en başında,.. Zagor, piyasa tabiriyle reyting'i en yüksek kahramandı bir zamanlar ama özellikle 350'lik cilt serisinin tamamlanmasına müteakip ilgi giderek azaldı,.. Ayrıca Lal Kitap'ın klasik maceralar dizisini tamamlaması ve orijinal macera sırasına göre severleri tarafından arşivlenmesi de bunda etkili oldu bana göre,.. Tabi burada kaçırılan husus, eskinin düşük çözünürlüklü ve çok fazla özen gösterilmeyen taramalarının, bir kez daha rescan edilmesiyle arşivsel değeri yüksek bir seri yaratma çabaları gerçeğinin göz ardı edilmesi... Oktay_izm gibi bir kaç iyi dostla devam eden rescan işleriyle serinin kıymetini arttıran bu tarz çalışmalar Çizgili Kitap koridorlarında her daim minnetle anılacaktır Oktay hocam,.. emeklerin adına müteşekkirim, çok çok sağ olun...

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,524,318
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,415
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Zagor ve Mister No; Fumettici olup da sevmeyeni olmayan iki kahraman, çok merak ediyorum, bizden sonra; mesela 50 yıl sonra adları bile hatırlanabilecek mi yeni nesil tarafından, hem aklıma takılan bir soru da şu; örneğin Batman vb... gibi neden bu iki kahramanın yeni versiyonları yapılmıyor olsun; dijital bile olsun, hatta bir miktar tarz da değiştirsinler ama bu seriler hiç bitmesin, sağol dostum

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları