Konu: Cep Foto Roman Ceylan Yayınları Sayı 484 - Beyaz Kanatlı Martı

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,422,867
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,084
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Bir dönem dünyadaki bütün kadınların gözdesi olan ve Alain Delon'a rakip olarak gösterilen , İtalyan film ve fotoroman oyuncusu Franco Gasparri Tam adı Gianfranco Gasparri,31.Ekim.1948 doğumlu-Roma 28.Mart.1999 da vefat etmiş.
    Stella Macelle ile olan evliliğinden iki kızı olmuş.Büyük kızı Stella da babasının yolunu seçmiş ve daha sonra babasının hayatını anlatan bir dokumentar film yapmış. 4.haziran.1980 de motoruyla yaptığı bir kazada felç olmuş.ve 19 yıl sonra ani bir solunum yolu rahatsızlığından ölmüş. Hüzünlü bir hikayesi var.

Bu arada aktör Franco Gasparri'nin Dedektif Mark adında üç seri polisiye filmi var.

Mark il poliziotto, regia di Stelvio Massi (1975)
    Mark il poliziotto spara per primo, regia di Stelvio Massi (1975)
    Mark colpisce ancora, regia di Stelvio Massi (1976)

İyi Okumalar dilerim Arkadaşlar

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Daha iyi kapak ve dört sayfa eksikti. İndirdiğiniz rar dosyasını açıp, hiç bir şeye müdahale etmeden, diğer dosyanın için atın. sayılar yerlerini bulacak. Bu serinin, en iyi bir şekilde gitmesini istiyorum.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Konu Cengiz tarafından (06.08.17 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir. Sebep: kapak yenilendi,eksik sayfalar paylaşıldı

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Tecrübe: 11,178,509

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Fotoromanlara olan ilgim forumlar aracılığıyla başladı nitekim ve bu tarz çalışmalar sayesinde gün geçtikçe de artıyor... Geçenlerde Kadıköy'de Lal Yayınları'nın çıkardığı renkli fotoromanları inceledim... Tarz tabi ki aynı ama alışık olduğumuz 60'lı ve 70'li yılların giyim tarzı yanında sahnelerin sararmış sayfalar arasından çıkıp gelmesi çok daha özel kılıyor eskinin fotoromanlarını... Bu anlamda Lal'in cam gibi bir fotoromanına bakmak çok tuhaf geldi açıkçası,.. Teşekkür ediyorum üstad, eline sağlık...
    Cengiz .

Aktif Üye

Seviye: 27 
    Tecrübe: 134,511
    Sonraki Seviye: 157,092

Beğenmiş
    106
    Beğenilmiş
    119
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    3K1E ortamında büyüyünce ister istemez fotoromanlarında hayatında bir yeri oluyor. Cep fotoromanların neredeyse hepsi tanıdık geliyor, Fotoromanların yıldızları da aileden biri gibi, günümüz dizi yıldızları nasılsa, onlar da öyle. Şimdi okurken eski dostları görmüş gibi oluyorum. Hatıralar üstlerindeki yılların tozunu silkip birer birer doğruluyorlar.
    Beni asıl cezbeden "Fotoroman Özel" de özellikle ilk sayılarında özel ajan "Jenifer" vardı. Israrla onu arardım. Jenifer ve "Tina"da ki "Jane Bond" benim gözdelerimdi. Sonra "James Bond" onların yerini aldı.
    Gianfranko Gasparri'nin hikayesine oldukça üzüldüm. 32 yaşında dünya kızlarının, hatta erkeklerinin sevgilisi iken felçli duruma düşmek, kabul edilebilir birşey değil.
    Bu güzel sunumun ve paylaşımın için teşekkürler.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,529,621
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,416
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    İkici cep fotoromanımız da gelmiş, eline sağlık dostum :)
    Cengiz .

istanbullu
    Guest
    Bu tarihi emek için çok teşekkürler.
    Cengiz .

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Tecrübe: 10,422,867

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,084
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı kaskel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3K1E ortamında büyüyünce ister istemez fotoromanlarında hayatında bir yeri oluyor. Cep fotoromanların neredeyse hepsi tanıdık geliyor, Fotoromanların yıldızları da aileden biri gibi, günümüz dizi yıldızları nasılsa, onlar da öyle. Şimdi okurken eski dostları görmüş gibi oluyorum. Hatıralar üstlerindeki yılların tozunu silkip birer birer doğruluyorlar.
    Beni asıl cezbeden "Fotoroman Özel" de özellikle ilk sayılarında özel ajan "Jenifer" vardı. Israrla onu arardım. Jenifer ve "Tina"da ki "Jane Bond" benim gözdelerimdi. Sonra "James Bond" onların yerini aldı.
    Gianfranko Gasparri'nin hikayesine oldukça üzüldüm. 32 yaşında dünya kızlarının, hatta erkeklerinin sevgilisi iken felçli duruma düşmek, kabul edilebilir birşey değil.
    Bu güzel sunumun ve paylaşımın için teşekkürler.
    Merak etmeyin Jenifer da olacak. Amacım tüm seriyi tamamlamak, gelecek nesle aktarmak. Ömrüm yeterse tabi... Teşekkürler.

poli23
    Guest
    Teşekkür ederim saygılar.

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 52 
    Tecrübe: 13,863,119
    Sonraki Seviye: 16,259,327

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,470
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak etmeyin Jenifer da olacak. Amacım tüm seriyi tamamlamak, gelecek nesle aktarmak. Ömrüm yeterse tabi... Teşekkürler.
    Cep foto romanda Jennifer rakip tanımaz bana göre. Tek okuduğum cep fotolar Jenniferler, arasıra da Killing.
    Cengiz .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 4

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları