Konu: Malkoçoğlu De-Ha Yayınları Albüm 1 - İntikam Yemini

Aktif Üye

Seviye: 26 
    Tecrübe: 110,397
    Sonraki Seviye: 125,609

Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    642
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

istanbullu
    Guest
    Sayın kolibri üstadın belki eski forumda en çok ilgi çeken konularıydı.Hatta benim yetişemediğim gazete band derlemeleri de vardı.Umarım onlar da tekrar yerlerini alırlar.Bu emek içim teşekkürler.
    .

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,683
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    De-Ha Yayınları'nın; o bildiğimiz çizgi roman formatlarından da daha büyük ebatlı formatı nedeniyle, öncelikle taramanın ne denli zor olduğunun altını çizmek gerekir sanırım bu çalışma özelinde... Bu tarz yayınların en büyük sorunsalı da bu olsa gerek,.. ama El Kolibri'nin tezgahından geçen çizgilerin şansı olabilir mi ki, De-Ha Yayınları'nın olsun...:) Üstadın çizgilere uğraştığı zamanlar sayesinde, bu tarz durumlar hep lehimize gelişmiştir nitekim, ki okuma ayrıcalığı diyoruz buna diğer yandan... El-Kolibri'nin bizleri hiç bir zaman yanıltmayan çizgisi adına, kendisine her daim müteşekkir olduğumu bir kez daha belirtmek isterim... Malkoçoğlu, eski forumumuz aracılığıyla kaynaştığım bir çizgi karakterdi açıkçası, evveli yoktu daha önce ve baş sorumlusu da üstadın ta kendisidir belirtmem gerekirse,.. çok teşekkür ediyorum üstadım...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları