Konu: Conan Alfa 04 - Derinlerden Gelen İblis

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,932,580
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    5,881
    Beğenilmiş
    2,742
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    2 Konu

Kimmeryalı Barbar Conan,Atlantisli Barbar Kull,Red Sonya ve Belit'in birlikte olduğu macera sonlanıyor.Derinlerden Gelen İblis isimli macerayla devam ediyoruz.

Conan'da mutlaka bayıldığım çizimler oluyor.Görsellik anlamında izninizle konunun içerisinde de sunuma renk katması açısından paylaşmak istiyorum.

300 dpi. orjinal taramayı paylaşıyorum.

Conan ve çizgilere gönül vermiş dostlarıma saygılarımla...

mega.co

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

dosya.co

mediafire

Konu palio68 tarafından (24.02.19 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.
    Kaybettiğinizde değil vazgeçtiğinizde yenilirsiniz.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,172,117
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Conan'a tutkuyla bağlı dostların ellerinden çıkma yayınlar olunca, yine yeniden keyifle okunuyor bu meret...:) Bu konuşma balonlu kapaklar Alfa Klasiğiydi hatırlarsanız, başka da hatırlamıyorum bu denli kullanıldığını... Sadece 118'lik Teksas serisinin bir sayısında Rodi-Profesörlü bir kapakta konuşma balonu kullanılmıştı yanlış hatırlamıyorsam tek örnek onu biliyorum,.. akşam eve gidince arşivimden bulup eklerim resmini buraya... Teşekkürlerimle dostum, eline sağlık...

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,669,285
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    2,317
    Beğenilmiş
    2,211
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Keyifle okunacak bir macera, tarama da usta işi olunca kaçırmamak lazım. Teşekkürlerimle sevgili dostum.

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,932,580
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    5,881
    Beğenilmiş
    2,742
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    2 Konu
    Alıntı savataged Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Conan'a tutkuyla bağlı dostların ellerinden çıkma yayınlar olunca, yine yeniden keyifle okunuyor bu meret...:) Bu konuşma balonlu kapaklar Alfa Klasiğiydi hatırlarsanız, başka da hatırlamıyorum bu denli kullanıldığını... Sadece 118'lik Teksas serisinin bir sayısında Rodi-Profesörlü bir kapakta konuşma balonu kullanılmıştı yanlış hatırlamıyorsam tek örnek onu biliyorum,.. akşam eve gidince arşivimden bulup eklerim resmini buraya... Teşekkürlerimle dostum, eline sağlık...
    Kapakta balon uygulamasını resmin bütünlüğünü bozması sebebiyle beğenmemiştim.Burada ilave resim paylaşırken bile balonları saklamayı tercih ediyorum resmin bütünlüğü bozulmasın diye.Zamanla onlarda beğenmemişler ki kaldırmışlar,iyi de yapmışlar...
    Kaybettiğinizde değil vazgeçtiğinizde yenilirsiniz.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,510,061
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,411
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Fumetticiyim ama Conan'ı sevmeme şansım yok, sağol dostum

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları