Konu: Orada Yerinde misin? (Kısa hikaye)

Aktif Üye

Seviye: 23 
    Tecrübe: 61,315
    Sonraki Seviye: 62,494

Beğenmiş
    29
    Beğenilmiş
    51
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Herkese selamlar :)

Yeni bitirdiğim, "Orada yerinde misin?" isimli çizgiromanımı sizlerle paylaşmak, yorum ve eleştirilerinizi almak isterim. 26 sayfalık, grafik roman tarzında kısa bir hikaye. Tamamını linkden indirebilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim :)

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Hones
    Guest
    Okuru kendine çeken ilgi çekici bir konu , hem yazıp hem de çizmek zaten bir yetenek gerektiriyor , ben çok beğendim. Eleştiri değil , sadece dikkatimi çeken yerler : Kantinde içilen kahvenin duman efekti , "üniversiteli olmanın başka ne anlamı var ki ?" derken ki nokta atışı bakış , "Sadece uzmanların yaralanabileceği yerler. Halk giremeyecek" cümlesinde bir "r" harfi eksik (bu kadar yazının olduğu bir çizgi romanda başka imla hatası yok) , "Hazırım, sadece işe yaramazsa diye biraz endişeliyim.Hazırım, sadece işe yaramazsa diye biraz endişeliyim." (iki kere yazılmış).

Sonunu tahmin edemediğim için merakla okudum , devam etmeniz dileğiyle , çok beğendim , çok teşekkür ederim :)

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,421,137
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,084
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Teşekkürler, Refe77. Bir çırpıda okudum. Hikayeyi çok beğendim. Sadece taramalar eksik kalmış o kadar... Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,524,886
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,415
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Şu an hiç müsait olmadığımdan cep telefonumdan yazıyorum, yazılmayacak gibi değil, kriterler sonra, eser sağlam, öyle böyle değil :)

Aktif Üye

Beğenmiş
    29
    Beğenilmiş
    51
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Dikkatli incelemeniz için çok teşekkür ederim :) Hikaye bittikten sonra bir tahsih çalışması yapmıştım ama yine de gözden kaçırdıklarım olmuş. Düzeltmeleri yapıp linki yeniden güncelleyeceğim.

Aktif Üye

Beğenmiş
    29
    Beğenilmiş
    51
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı Hones Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuru kendine çeken ilgi çekici bir konu , hem yazıp hem de çizmek zaten bir yetenek gerektiriyor , ben çok beğendim. Eleştiri değil , sadece dikkatimi çeken yerler : Kantinde içilen kahvenin duman efekti , "üniversiteli olmanın başka ne anlamı var ki ?" derken ki nokta atışı bakış , "Sadece uzmanların yaralanabileceği yerler. Halk giremeyecek" cümlesinde bir "r" harfi eksik (bu kadar yazının olduğu bir çizgi romanda başka imla hatası yok) , "Hazırım, sadece işe yaramazsa diye biraz endişeliyim.Hazırım, sadece işe yaramazsa diye biraz endişeliyim." (iki kere yazılmış).

Sonunu tahmin edemediğim için merakla okudum , devam etmeniz dileğiyle , çok beğendim , çok teşekkür ederim :)
    Dikkatli incelemeniz için çok teşekkür ederim :) Hikaye bittikten sonra bir tahsih çalışması yapmıştım ama yine de gözden kaçırdıklarım olmuş. Düzeltmeleri yapıp linki yeniden güncelleyeceğim.

Aktif Üye

Beğenmiş
    29
    Beğenilmiş
    51
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı Cengiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, Refe77. Bir çırpıda okudum. Hikayeyi çok beğendim. Sadece taramalar eksik kalmış o kadar... Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
    Teşekkür ederim, beğenmenize sevindim :) Tarama kullanıp kullanmama konusunda bir kararsızlığım oldu. Amacım mümkün olduğunca sade bir çizgiyle hikayeyi ön plana taşımaktı.

Çeviri & Balonlama

Seviye: 35 
    Tecrübe: 776,871
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    48
    Beğenilmiş
    775
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Sevgili Dostum çok güzel olmuş. Nefis nefis. : alkş: alkş

Hepimizin yapmış olduğumuz işlerde olduğu gibi, gözden kaçan birkaç yer var.

sayfa 4 "gerı" "ılaçları" "Düzenlı" "Almayin"

sayfa 6 "bir şeye"

sayfa 9 "kesiminin" "kes-iminin yazılmış"

sayfa 21 "olmanın istiyorum"

Emeklerine sağlık. Sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

Aktif Üye

Beğenmiş
    29
    Beğenilmiş
    51
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı Mandos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Dostum çok güzel olmuş. Nefis nefis. : alkş: alkş

Hepimizin yapmış olduğumuz işlerde olduğu gibi, gözden kaçan birkaç yer var.

sayfa 4 "gerı" "ılaçları" "Düzenlı" "Almayin"

sayfa 6 "bir şeye"

sayfa 9 "kesiminin" "kes-iminin yazılmış"

sayfa 21 "olmanın istiyorum"

Emeklerine sağlık. Sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim :) İlerde başka hikayeler de olacak inşallah. Tahsihler için ayrıca teşekkür ederim. Kendi işini tek başına tahsih etmeye kalkınca mutlaka gözden kaçanlar oluyor. Dışardan bakan göz farklı oluyor. Düzeltmeleri yaptıktan sonra linki yakında yeniden güncelleyeceğim.

Aktif Üye

Beğenmiş
    29
    Beğenilmiş
    51
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı fındıkfındık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an hiç müsait olmadığımdan cep telefonumdan yazıyorum, yazılmayacak gibi değil, kriterler sonra, eser sağlam, öyle böyle değil :)
    Beğenmenize çok sevindim :) Kriterleri merakla bekliyorum...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 4

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları