Konu: Conan Alfa Yayınları 1999 Sayı 05 - Kumlar Altında Uyuyan (Rescan - 2015)

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,965,180
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    6,021
    Beğenilmiş
    2,751
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    2 Konu

300 dpi orjinal tarama

İyi arşivler diliyorum...

mega.co

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

dosya.co

mediafire

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,322,134
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,368
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Çocukken çizgi roman okuyabilmek için yaşadığımız heyecanı unutabilir miyiz hiç birimiz... Asla,.. İşte eski taramalarımız da, çocukça heyecanlarımız gibiydi, tarama işlerine yeni yeni başladığımız zamanlarda... İnsanlara bir an önce çizgi romanları ulaştırabilmek için, alel acele gerçekleştirilen düşük çözünürlüklü taramalar, atık zaman geçtikçe yerini fabrikasyon denilecek düzeye getirdi bizleri işin doğrusu... İş çizgi roman klonlamaya kadar vardı bildiğiniz gibi,.. İyi mi yaptık, kötü mü yaptık ayrı bir tartışma konusu olmakla birlikte, eşyanın doğası gereği ya da akıp giden zamanın insan yaşamı üzerinedeki etkileri, ne derseniz deyin, kendi adıma ham taramaları okumak artık daha çok keyif veriyor bana diyebilirim... Zira çizgi roman üzerine karalanan herhangi bir yazı, sararmış sayfalar yahut lekeler beni okumaya dair daha çok motive ediyor açıkçası... Yani tabi yaşlanmıyorum da, olgunlaşıyorum diyelim biz buna...:) Çok teşekkür ediyorum dostum, Bursa'ya ailene selam ve saygılarımla...
    prince .
    Konu savataged tarafından (29.11.15 Saat 02:34 ) değiştirilmiştir.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,922,040
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,510
    Beğenilmiş
    18,765
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Conan'dan asla vazgeçemem, bana göre; o günlerden bu yana böyle sağlam comics kahraman hiç gelmedi daha, sağol dostum :D
    prince .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları