Konu: Conan Alfa Yayınları Tam Maceralı Koleksiyon Dizisi Sayı 086 - Parçalar

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,963,208
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    6,021
    Beğenilmiş
    2,751
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    2 Konu

2008 yılında bilgisayarımı yeni almıştım.Yanında da bir yazıcı gelmişti eşantiyon olarak.Bir arkadaşa vereyim de işine yarasın diye düşünürken, şu an kapalı olan bir forum gözüme çarptı.Öyle böyle derken, tarama virüsüne bulaşabileceğimi ne bileyim kitap taramaya karar verdim.İlk taradığım kitaptı bu Conan.Pek belli etmem ama Conan'ı bayağı severim.Kimmerya rüzgarında kalmışlığım vardır.Ne yağ çektim ama Conan'a. :d
    İlk taradığımda 1 mb. tı.Eli yüzü düzgün olsun dedim tekrardan taradım.Virüsün kaynağı olarak ta burada olsun istedim.:D
    300 dpi olarak orjinal haliyle paylaşıyorum.Bu kez oynamayacağım görüntü ayarlarıyla.:Ğ
    Meraklısı dostlara iyi arşivler,güzel günler diliyorum.

mega.co link

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

dosya.co link

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,310,789
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,368
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Sevgili Prince'in dediği gibi, 2007-2008 yılları çizgiler anlamında hayatımızın alt-üst olduğu ve adeta çizgi romanlara dair ikinci baharımızı yaşadığımız zamanlara denk gelir benim için de... Yılların bize çok şey kattığını ve çok şey de kaybettirdiğini gördük aynı zamanda... Yaptığımız ilk acemi taramalarımızla topluca zehirlendik dostlarla beraber ve yıllar bizi çizgilerle imtihan etti her daim... Bu meşakkatli forum süreçlerinde yan yana olabiliyorsak da ne mutlu bizlere,.. TimurKHAN'ın deyimiyle, "eksilmeyen sevgilerimle" dostum...

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,876,534
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,509
    Beğenilmiş
    18,746
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Eline sağlık üstadım, çok kıymetli paylaşım; eski yerli siyah beyaz basım Conan'lar benim için en iyileri, geçmişe dönüyorum :)

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,545,974
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,093
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Kaliteli paylaşım için çok teşekkür ederim. Prince Ellerine sağlık

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,963,208
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    6,021
    Beğenilmiş
    2,751
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    2 Konu
    Alıntı savataged Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Prince'in dediği gibi, 2007-2008 yılları çizgiler anlamında hayatımızın alt-üst olduğu ve adeta çizgi romanlara dair ikinci baharımızı yaşadığımız zamanlara denk gelir benim için de... Yılların bize çok şey kattığını ve çok şey de kaybettirdiğini gördük aynı zamanda... Yaptığımız ilk acemi taramalarımızla topluca zehirlendik dostlarla beraber ve yıllar bizi çizgilerle imtihan etti her daim... Bu meşakkatli forum süreçlerinde yan yana olabiliyorsak da ne mutlu bizlere,.. TimurKHAN'ın deyimiyle, "eksilmeyen sevgilerimle" dostum...
    Yıllarla birlikte çizgilerle yaşlandık dostum.Paylaşımı,olgunluğu,dostluğu öğrendik.Telafisiz hayal kırıklıklarımızda oldu bu süreçte ama,böyle böyle öğrendik çoğu şeyi.
    Eskimeyen eski dostlarla tekrardan görüşebilmek büyük keyif dostum.Senin için ''Islığım hala cebimde'' selamlar...

Aktif Üye

Seviye: 37 
    Tecrübe: 1,165,291
    Sonraki Seviye: 1,209,937

Beğenmiş
    1,642
    Beğenilmiş
    1,219
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Prince'nin paylaşımı sevindirdi, Savataged'in yazdıkları duygulandırdı.

Evet, 3-4 MBlık taramalar bile bizi çizgiroman okuyabilmek adına mutlu ediyordu.
    Şimdi çift sayfa taramaları, 300 DPI taramaları beğenmez olduk.başladık.
    Zaman geçtikçe taramalar da evrimleşti. Kitaplar güzelleşti.
    Hatta, balonlamalar başlayınca siyah beyazların yerine niye renklileri yok demeye başladık.

Sonuç olarak nereden nereye geldik. Ama şu var ki çizgiromana gönül veren dostlar sayesinde daha da iyiye gideceğine inanıyorum.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 4

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları