Konu: Maxi Zagor Sayı 12 - Kuzey Kartalları

Çizgili Kitap

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,111,239
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    1,356
    Beğenilmiş
    54,132
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Arkadaşlar ben genellikle konu açarken hiç bir zaman açılış notu yazmam çok ender bir durumda yazarım açacağım konu oğlak yayıncılığın efsanevi adı altında 2 veya 3 maceradan oluşuyor orjinali ise maxi serisi oğlak serisinin orjinal kapağını kullanmadım İtalyada çıkan maxi serisinin orjinal kapaklarını kullandım bu seriyi böyle sunacağım kapak üzerinde çalışma yapan arkadaşım MANDOS 'a sonsuz teşekkür ediyorum. İyi Okumalar

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Admin
    Nereden
    Bursa

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,372,686
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    10,238
    Beğenilmiş
    77,149
    Adı Geçen
    1 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Perfetto leggo il libro.

Sayenizde mükemmel bir kitap okuyorum Atlantis51 dostum. Kapak üzerindeki çalışma ilk bakışta
    renklerin göz alıcılı pırıltısı ile üzerine topluyor. Geri kalan paylaşımları da beklemek üzere sıramızı ayırtmış olalım.
    Atlantis51 dostumuzun tüm paylaşımlarında itina ve emek isteyen harika düzenlemeleri ile kendisini takip ettiriyor.
    Bu yolda seni izlemeye devam ediyoruz dostum, harika paylaşımların için ayrıca çok teşekkürler
    .

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,100,795
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Çizgili Kitap'ın gün geçtikçe çizgi romanlara dair söyleyeceği çok ama çok şey olacaktır eminim ki,.. Gerek çizgi romanlar, gerekse de çizgi roman kültürü üzerine yazıp-çizeceğimiz uzun yıllar var önümüzde ve Atlantis51 ve Mandos gibi dostlarımızın varlığı ve forumda kotardıkları harikulade işler, ne denli doğru yolda olduğumuzun ispatı niteliğinde işin doğrusu... Kapak çalışması ve bizatihi çalışmanın kendisi, sayfaları karıştırdıkça geleceğe dair ışık saçıyor tabir-i caizse... Yan yana olmaktan büyük keyif aldığım Atlantis51 ve Mandos dostlarımıza emekleri adına müteşekkirim, elinize sağlık arkadaşlar...
    .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları