Konu: FURİ Batı'nın Tayfunu Uygun Yayınları Sayı - 4 (16.07.1981)

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,176,032
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Toplamda 8 fasikül olarak çıkmış, 1980'lerin başlarına ait bir yayın. Çıkartılan bu 8 fasikül,
    sonradan 4'erli iki cilt şeklinde yeniden yayınlanmıştı.. Televizyon'da yayınlanırken hatırla-
    yanlar var mı bilmiyorum ama mahallede bir kaç fasikül gördüğümü hatırlıyorum abilerim-
    izden... "At olayı, malum çizgi romanda önemli" desem, sürüyle at ismi sayılır eminim bu-
    radan, Bingo, Kahraman, Dinamit, Tayfun, Napolyon v.s. şeklinde.. Sahiplerini kurtarmak
    gibi meziyetleri de ayrıca olan bu saydığım atlara bir yenisini daha ekleyelim biz bu gece.
    Tüm foruma iyi okumalar dileklerimle...

yeni tarama:
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

NOT: İndirme linkindeki yayın tarihini dikkate almayın, doğrusu başlıkta olduğu gibi 16.07.1981.

zagorabi
    Guest
    Tv'de seyrettiğimi hatırlıyorum, Fury pekde akıllı bir attı. Benim hatıralarımda siyah beyaz kareler olsada orjinali yanlış hatırlamıyorsam renkliydi.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,520,034
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,415
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Ben de filmini hatırladım ama çizgi romanını yeni görüyorum, eline sağlık dostum :)

Aktif Üye

Seviye: 41 
    Tecrübe: 2,270,072
    Sonraki Seviye: 2,530,022

Beğenmiş
    1,790
    Beğenilmiş
    1,428
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    aslında nispeten yakın tarihli olmasına karşın, daha bir eskilerden geliyormuş gibi hissettirdi bana. dizisi "yakala joe" (bir köpeğin maceraları) sloganı ve flipper civarlarından gibi kalmış aklımda. fasiküllerinin ya da cildinin ise bonanza boyutunda olduğunu hatırlıyorum. bilmem doğru mu?

sayın savataged gönül ister ki iki cildi birden görelim, ama numunelik bile olsa, umuyorum ki, elinizde bir parmak bal daha vardır ağzımıza çalacak.

teşekkürler bu güzel fasikül için.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları