Konu: Balonlama için program

Üye

Seviye: 15 
    Tecrübe: 6,169
    Sonraki Seviye: 7,465

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

İngilizce bir çizgi romanı çevirdikten sonra balonlaması, ingilizce yazıların silinmesi vs. işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında fikirlere ihtiyacım var. Kanadalı çizer Daniel Glowes'ın kitaplarını çevirmek ve balonlamak istiyorum.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,304,581
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Genelde çeviriyi başka bir arkadaşımız, balonlamayı ise; diğer bir arkadaşımız yapıyor ancak her ikisini de yapan dostlarımız var tabii, örneğin; ben sadece çeviririm ve bir diğer arkadaşım balonlar, balonlamayla ilgili dostlarımız size yardımcı olacaklardır, Clowes eserleri vurucudur; mükemmel tercih, aramıza hoş geldiniz üstadım :)

Mandos
    Guest
    Çevirilerinin balonlamasını seve seve yaparım dostum.

"Ben kendim yapmak istiyorum" dersen o konuda da elden geldiğince yardımcı olurum.

En baştan şunu söyleyeyim, herhangi bir resim düzenleme programıyla balonlama yapılabilecek olmasına rağmen en temiz ve güzel sonuç photoshop ile alınıyor.

Üye

Seviye: 15 
    Tecrübe: 6,169
    Sonraki Seviye: 7,465

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Ben bir denemeye çalışayım iki işi birden, baktım hem çeviri hem balonlama zor oluyor, tekrardan irtibata geçerim. Teşekkürler.

Mandos
    Guest
    Photoshop cs6 torrent link:

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Ben bu arkadaşı kullanıyorum. ChingLiu.Notes dosyasını not defteri ile açıp, Fill in the all blank area with numbers yazan bölümü atlayarak kurulumu yaparsan sorunsuz kullanırsın. (Torrentten birkaç PS indirip denedim en güzel ve sorunsuzu bu çıktı)

Youtube'da balon temizliğiyle ilgili videolar mevcut. İstersen elimde bolca font var.

Kolay gelsin...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları