Konu: Cem Özüduru - Zombistan

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,694,682
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    2,355
    Beğenilmiş
    2,243
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

17. yaşın kutlu olsun Çizgili Kitap...

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,974,621
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    12,056
    Beğenilmiş
    2,241
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Müthişsiniz sevgili üstadım, öyle olağanüstü bir paylaşım yapmışsınız ki, uykudan kapanmak üzere olan gözlerim fal taşı gibi açıldılar, inanın.

Cem Uzuduru'yu çizgiseverler "Rodeo Strip" sayfalarından anımsarlar. Ben de orada tanımış ve sevmiştim çizgilerini. Aslında çizer sıfatıyla sınırlandırmak çok doğru değil, iyi bir yönetmen de aynı zamanda. Çok erken yaşlarda olgunlaştı ve bu coğrafyada yetişenlerin en iyilerinden birisi haline geldi. 39. İstanbul Film Festivali için tasarlamış olduğu afiş, çalışma odamın duvarında asılı duruyor.

Zombistan ise, yerli fantastik çizgi roman örnekleri içinde bir numaradır. Okuduğunuzda mizahi bir Dylan Dog esintisi hissedeceksiniz.
    Korku öğelerine gölge düşürmeyen ince bir mizah bu. Gerilirken bile tebessüm edebilmenin değerini bileceksiniz.

Kısaca, akıcı ve ağırlığı olan bir kitap var elimizde. Büyük bir keyifle okunur ve arşivlenir yani. Sonra bir daha okutur ama kendisini.

Elleriniz dert görmesin değerli dostum. Çok anlamlı ve değerli bir paylaşım yaptınız gecenin bir yarısı. Tekrar tekrar teşekkürler büyük emekleriniz için.

Dipnot: Zafresa95 numaralı sayfa download sırasında bozulmuş olabilir mi? Ekteki gibi görünüyor bende.

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,694,682
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    2,355
    Beğenilmiş
    2,243
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Hocam teşekkürler güzel ve bilgilendirici yorumların için. Hatalı sayfa düzeltilip link yenilendi.Dikkatin için teşekkürler.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları