Konu: Mohican (Roberto Diso & Paolo Morales) 1001 Roman Bonelli Comics

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,964,882
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    12,045
    Beğenilmiş
    2,221
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

James Fenimore Cooper'ın ünlü romanı "Son Mohikan"ı okumayan varsa da, filmini izlemeyen kalmamıştır herhalde. İşte bu öykü "Son Mohikan" filminin trajik final sahnesiyle açılıyor ve kahramanımız Nathaniel "Natty" Bumppo'yu yeni bir maceraya götürüyor.

"Son Mohikan"ın sonu da diyebiliriz bu yol westernine aslında.

Mister No ve Teks ile özdeşleşmiş Roberto Diso ile Martin Mystere senaryolarından aşina olduğumuz Paulo Morales'in ellerinden çıkmış bir başyapıt. Özellikle Roberto Diso'nun çizdiği mükemmel savaş sahnelerine dikkat.

Kitap İtalya'da yayınlanan "Romanzi a fumetti Bonelli" serisinin 4. Kitabı. Serinin 1. Kitabı Dragonero ülkemizde Maceraperest Çizgiler tarafından basılmış ve Akşamsefası & Mehmet Ali dostlarımız tarafından [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.] paylaşılmıştı. Serinin 2. Ve 3. Kitapları olan "Gözler ve Karanlık" ile "Sighma"yı da ben zaman içerisinde paylaşmaya çalışacağım.

Keyifli okumalar dilerim.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,726,061
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,481
    Beğenilmiş
    18,733
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Son Mohican'ı; cep kitap gibi, parlak kağıdı çıktıktan sonra mavi bez ciltli olan; Milliyet Çocuk baskısında okumuştum, hemen indiriyorum, sağol dostum

Üye

Seviye: 17 
    Tecrübe: 11,010
    Sonraki Seviye: 13,278

Beğenmiş
    530
    Beğenilmiş
    66
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Ellerine sağlık. Paylaşımların için çok teşekkürler.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları