Konu: Başak Çocuk Dergisi Sayı : 138

Aktif Üye

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,647,270
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    5,232
    Beğenilmiş
    4,357
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Benim taramasını gerçekleştirdiğim çok kıymetli Petranyus tarafından düzenlemesi yapılan Başak Çocuk Dergisi'nin nadide bir sayısı ile sizlerle birlikteyiz.

Umarım daha fazla birlikte oluruz.

Forumda olmak forumda kalmak gerçekten ben ve sevgili Petranyus için çok zorlaştı.

Bugün yine olağan buluşmalarımızdan birini gerçekleştirip genel / özel bir çok konu hakkında fikir teatisinde bulunduk.

Eski şarkılar dinledik.Demli bir çay ve zamlı malum dumanlı nesneden içtik.

Havalar soğudu , ancak dostluklar her zaman sıcaktı bizim için.

Nükhet DURU ve Ben Yine Sana Vurgunum şarkısını defalarca dinledik.Müptelası olduğumuz sözler , gurur verici beste ve eşsiz bir ses eşliğinde sohbeti koyulaştırdık.

Çizgi roman üzerinde derin teknik analizler ve temel analizler yaptık.Tesadüfen bulduğumuz ve ülkemizde Çizgi Roman Kültürü ile ilgili ilk kitaplardan birisi olduğunu düşündüğümüz Çizgi Roman ve Çocuk adlı Prof.Dr.Nilüfer TUNCER'in eşsiz kitabını değerlendirdik.Umut ve gururla her sayfasını tartıştık.Çocuk Vakfı Yayınlarından çıkan bu nadide eser gerçekten harika bir çalışma hocamıza gecikmeli bir teşekkürü borç bildik.

Çocuk Dergilerine gönül veren bütün dostlara selam ve sevgilerimle.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Tarama ve düzenleme : Abolardis & Petranyus

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,727,367
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,481
    Beğenilmiş
    18,733
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Ellerinize sağlık sevgili dostlarım, "Forumda olmak forumda kalmak gerçekten ben ve sevgili Petranyus için çok zorlaştı." yazmışsınız da neden; bir sorun mu var, hemen çözelim

Aktif Üye

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,647,270
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    5,232
    Beğenilmiş
    4,357
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    İş yoğunluğu ve sağlık sorunları nedeniyle değerli üstadım çok teşekkür ediyoruz.

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,965,024
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    12,045
    Beğenilmiş
    2,221
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı abolardis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim taramasını gerçekleştirdiğim çok kıymetli Petranyus tarafından düzenlemesi yapılan Başak Çocuk Dergisi'nin nadide bir sayısı ile sizlerle birlikteyiz.

Umarım daha fazla birlikte oluruz.

Forumda olmak forumda kalmak gerçekten ben ve sevgili Petranyus için çok zorlaştı.

Bugün yine olağan buluşmalarımızdan birini gerçekleştirip genel / özel bir çok konu hakkında fikir teatisinde bulunduk.

Eski şarkılar dinledik.Demli bir çay ve zamlı malum dumanlı nesneden içtik.

Havalar soğudu , ancak dostluklar her zaman sıcaktı bizim için.

Nükhet DURU ve Ben Yine Sana Vurgunum şarkısını defalarca dinledik.Müptelası olduğumuz sözler , gurur verici beste ve eşsiz bir ses eşliğinde sohbeti koyulaştırdık.

Çizgi roman üzerinde derin teknik analizler ve temel analizler yaptık.Tesadüfen bulduğumuz ve ülkemizde Çizgi Roman Kültürü ile ilgili ilk kitaplardan birisi olduğunu düşündüğümüz Çizgi Roman ve Çocuk adlı Prof.Dr.Nilüfer TUNCER'in eşsiz kitabını değerlendirdik.Umut ve gururla her sayfasını tartıştık.Çocuk Vakfı Yayınlarından çıkan bu nadide eser gerçekten harika bir çalışma hocamıza gecikmeli bir teşekkürü borç bildik.

Çocuk Dergilerine gönül veren bütün dostlara selam ve sevgilerimle.
    Bilesiniz ki, uzun bir aradan sonra sizden haber almak, nadide bir Başak Çocuk dergisi almaktan çok daha değerli, sevgili dostlar.

Eski şarkılar, demli çaylar ve yıllar önce bırakmış olmasaydım hemen yakacağım bir dal sigara ile dertleşmenin yerini daha ne tutabilir ki? Aslında "gönül sohbet ister, çay kahve bahane".

Dergi ve emekleriniz için ikinize de içtenlikli teşekkürler, ülke kütüphaneciliğinin yüz akı Nilüfer Tuncer hocaya da sonsuz saygılar.

Üye

Seviye: 17 
    Tecrübe: 11,019
    Sonraki Seviye: 13,278

Beğenmiş
    530
    Beğenilmiş
    66
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Kızım için indireceğim . Benim okuduğum kadar umarım keyif alır . En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı dilerim teşekkürler.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları