Konu: Dylan Dog Maxi Sayı 023

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 48 
    Tecrübe: 7,210,817
    Sonraki Seviye: 8,476,240

Beğenmiş
    3,107
    Beğenilmiş
    20,944
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Tarayan : Akşamsefası
    Düzenleyen : Mehmet Ali
    Merhaba dostlar, son zamanlarda çok fazla telefon ve mesaj alıyorum, kimse merak etmesin taramalara ve paylaşımlara son vermeyeceğiz, sağlığımız ve vaktimiz izin verdiği sürece son gaz devam.
    Sadece yalandolancı ,entrikacı ,tetikçi, iftiracı ve çiftestandartçıların olduğu diğer platformda artık paylaşım yapmayacağız.Konuyu bilen biliyor zaten sadece orada cevap hakkı tanınmadığı için buradan toplu olarak cevaplamak ihtiyacı duydum. Lütfen konu ile ilgili polemik yaracak yorumlardan kaçınalım.
    NOT: pdf harici bir format şuan veya gelecekte düşündüğümüz bir format değildir. birkaç mb yer kazanmak için 300dpi altı çözünürlükte paylaşım yapmayı hiç düşünmüyoruz.
    durmak yok, yola devam
    iyi okumalar.

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,934,271
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,915
    Beğenilmiş
    2,166
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Arkadaşlar, bu kitapları pdf değil de cbr... Şaka şaka, özlemişsinizdir diye yazayım dedim.

Bir kalemde 1500 (yazıyla bin beş yüz) sayfa ve 13 dev Dylan Dog macerası bir arada, bir anda. Ne diyeyim mükemmel insanlarsınız ikiniz de.

Çok teşekkürler bütün emeklerinize. Şimdi müsaadenizl "Ot"lu taraflara geçiyorum ben buradan.

Altın Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,596,543
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    119
    Beğenilmiş
    61
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı victoryv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu kitapları pdf değil de cbr... Şaka şaka, özlemişsinizdir diye yazayım dedim.

Bir kalemde 1500 (yazıyla bin beş yüz) sayfa ve 13 dev Dylan Dog macerası bir arada, bir anda. Ne diyeyim mükemmel insanlarsınız ikiniz de.

Çok teşekkürler bütün emeklerinize. Şimdi müsaadenizl "Ot"lu taraflara geçiyorum ben buradan.
    Nihohaaa sesli güldüm cevap yazmadan da duramadım beni güldürdünüz Allah'ta sizi güldürsün

Üye
    Nereden
    Gazimağusa-KKTC

Seviye: 12 
    Tecrübe: 2,895
    Sonraki Seviye: 2,912

Beğenmiş
    231
    Beğenilmiş
    35
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Söylenecek söz yok gerçekten. Muhteşem bir külliyatı bize kazandırdığınız için gerçekten tüm kalbimle teşekkür ederim. Elleriniz dert görmesin.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları