Konu: Kafa Bi Dünya - Sayı 88

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 48 
    Tecrübe: 7,210,707
    Sonraki Seviye: 8,476,240

Beğenmiş
    3,107
    Beğenilmiş
    20,944
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Tarayan : Akşamsefası
    Düzenleyen : Mehmet Ali
    Merhaba dostlar, son zamanlarda çok fazla telefon ve mesaj alıyorum, kimse merak etmesin taramalara ve paylaşımlara son vermeyeceğiz, sağlığımız ve vaktimiz izin verdiği sürece son gaz devam.
    Sadece yalandolancı ,entrikacı ,tetikçi, iftiracı ve çiftestandartçıların olduğu diğer platformda artık paylaşım yapmayacağız.Konuyu bilen biliyor zaten sadece orada cevap hakkı tanınmadığı için buradan toplu olarak cevaplamak ihtiyacı duydum. Lütfen konu ile ilgili polemik yaracak yorumlardan kaçınalım.
    NOT: pdf harici bir format şuan veya gelecekte düşündüğümüz bir format değildir. birkaç mb yer kazanmak için 300dpi altı çözünürlükte paylaşım yapmayı hiç düşünmüyoruz.
    iyi okumalar.

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Üye

Seviye: 24 
    Tecrübe: 78,795
    Sonraki Seviye: 79,247

Beğenmiş
    281
    Beğenilmiş
    63
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bizler her zaman takipteyiz üstad.
    Çok teşekkür ederim.

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,934,242
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,915
    Beğenilmiş
    2,166
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Üstadım polemik yaratma amacında değilim ve başka hangi platform ya da platformlarda paylaşım yapıyorsunuz, inanın bilmiyorum. Mesajınızı gördükten sonra, yazıp yazmama konusunda gidip geldim dün gece, o nedenle.

Sonra şöyle düşündüm, siz ya da Mehmet Ali Bey gibi paylaşma arzusu yüksek, elindekini cömertçe çıkarıp karşılıksız veren dostlar öyle kolayca küsecek, nedensiz kırılacak ya da çocukça gönül koyacak insanlar değilsiniz. Tarayıcıların ve ekranların başında saatlerce mesai yaparken bir yerden rahatsız olmuşsanız, vardır mutlaka kendinizce haklı bir nedeniniz.

Söylediğiniz gibi cevap hakkının tanınmadığı yerler ise, zaten yapıları gereği forum değillerdir. Eski Roma'dan beri her bireyin düşüncesini özgürce dile getirdiği platformlara "forum" diyor insanlık. Yasadışı olmadığı sürece Londra'nın göbeğinde, "Speaker's Corner"da kendinizi her anlamda ve özgürce ifade edebiliyorsunuz da, internet üzerindeki bir platformda mı edemeyeceksiniz? Daha neler? O nedenle, lütfen sıkmayın canınızı.

PDF formatından ise, neden rahatsız oluyor üyeler, hiç anlamadım. Okuması gayet rahat, kullanmak için yığınla alternatif program mevcut. İlle de beğenmiyorsanız github üzerinde bir yığın ücretsiz, portatif ve basit çevirici program mevcut. Oturur, dönüştürürsünüz saniyeler içinde istediğiniz formata.

Son olarak belirtmeden geçemeyeceğim. Dampyr, Brendon, Adam Wild, Martin Mystere, Dragonero ve Kaptan Zagor'dan oluşturduğunuz muhteşem altılının CEV Voleybol Şampiyonası'nda yenemeyeceği rakip yok. Belki Filenin Sultanları karşısında zorlanır, o kadar.

Israrla takibe devam. Kafa Bi Dünyalar için de çok teşekkürler.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları