Konu: Camilla Lackberg - Vaiz - 2

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,413,899
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,344
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Birinin tek kelime etmeden alnını okşadığını hissetti. Bunun onu sakinleştirmesi gerekiyordu belki ama hareketin duyarsızlığı yüreğini dehşetle doldurdu.

El bedeninde gezinmeye devam etti ve o, karanlıkta titredi. Yüzü olmayan yabancıya direnmesi gerektiğini düşündü bir an. Düşünce geldiği hızla kayboldu.
    Karanlık çok yoğundu ve onu okşayan eldeki güç tenine, sinirlerine, ruhuna işliyordu. Tek seçeneği boyun eğmekti; dehşet verici bir sezgiyle kavramıştı bunu.

Sakin tatil kasabası Fjälbacka’da işkence edilerek öldürülmüş genç bir kadın cesedinin, yirmi dört yıl önce hiç iz bırakmadan ortadan kaybolan iki kızın kemikleriyle birlikte bulunması polis teşkilatını harekete geçirir.
    Ardından Jenny adındaki genç bir kızın daha kaybolması kasabadaki paniği artırır. Kahramanımız Patrik ve ekibi zamana karşı yarışmak zorundadır artık.
    Yirmi dört yıl boyunca uykuya yatan katil neden tekrar faaliyete geçmiştir?
    Yoksa Fjälbacka polisi yeni bir katille mi karşı karşıyadır?
    Bir an önce bu soruların cevabı bulunmazsa, Jenny için çok geç olacaktır.

“Läckberg İsveç manzarasıyla kan dondurucu korkuyu harmanlamakta usta.”
    The Guardian

“Birinci sınıf bir İskandinav polisiye yazarı tüm dünyada en üst sıralara çıkıyor.”
    The Times

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,730,988
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,481
    Beğenilmiş
    18,734
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Çok sağol dostum, bu yazarın sadece Saklı Çocuk kitabını okudum ve müthişti, sıradan Polisiye/Gizem değil; bu tarzın on numarası bir yazar, genelde polisiye yazarları edebiyattan anlamaz ve bol bol editör işidir, lakin bu kadın bu işi harbiden biliyor, müthiş vurucu yaklaşımları var, beni tanıyanlar bilir; kolay kolay yol göstermem ama bu yazarı kesinlikle tavsiye ediyorum ben arkadaşlar, tüm kitaplarını mutlaka okuyacağım da.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları