Konu: Ot Sayı 087

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 48 
    Tecrübe: 7,619,517
    Sonraki Seviye: 8,476,240

Beğenmiş
    3,143
    Beğenilmiş
    21,995
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Tarayan : Akşamsefası
    Düzenleyen : Mehmet Ali

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Altın Üye

Seviye: 35 
    Tecrübe: 707,598
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    735
    Beğenilmiş
    773
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu sayının tamamını geçenlerde okudum. En sevdiğim yazılarını not edip paylaşayım dedim.

(Dergide sayfa numaraları yazmadığı için, sayfa numarası olarak PDF'in sayfa numaralarını kullanacağım.)
    (Beğenilerim tamamen subjektiftir.)

sf03 - Camus'un kısa kısa sözleri. Okumanıza değer, aralarında bir kaç tane güzel var.
    sf04 - Absürt Camus. Özellikle Sisifus'u hiç bilmiyorsanız ilk sayfasını okuyun. Tavsiye. Camus'un hiç bilmiyorsanız, tamamını.
    sf09 - Halk Böyle (mi) İstiyor? - Kısacık ama size önemli bir fikri verebilecek bir yazıcık. Livaneli'nden.
    sf10 - Kabartma Geceleri - Okumaya değecek bir kısa öykü.
    sf14 - Kayıp Silah - Okuduğum ilk Behzat Ç. öyküsü oldu. Dizinin de izleyicisi değilim. Keyifle okuduğum bir öykü oldu.
    sf19 - Otaportreler - Kısa kısa üç vecize. Oku gitsin. Biri oldukça derin, hepsi okunur ayarda.
    sf22 - Edgar Allan Poe'nin hayatını özellikle de evliliğini ve sonunu hiç bilmiyordum. İlginç geldi.
    sf24 - Evde Kalanlara - Pandemi sırasında evde yapılacakları yazmışlar. Hala geçerli. Ayrıca güzel dizi ve film tavsiyeleri..
    sf26 - Post-Truth - PostModernizm hakkında genel bilgi almanızı sağlar.
    sf36 - Ahh Türkan Saylan. Normalde bu tip yazıları tavsiye etmem, ama bunu okumanıza değer.
    sf37 - Göç. Damardan dokunacak bir yeri var. Özellikle kız babasıysanız..
    sf40 - Maske. Halkın duyarsızlaşması, kabullenmesi ve düzendeki yozlaşma üzerine.
    sf43 - Bağcıklar. Güzel bir anlatı, Deniz Gezmiş hakkında.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları