Konu: Örümcek Adam Bilka Yayınları Sayı: 065

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,440,901
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,084
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

İyi akşamlar İyi okumalar dilerim

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    kutuge .
    Konu Cengiz tarafından (25.01.18 Saat 14:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resim eklendi.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,197,887
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    1980'de ilk kez yayınlanan Conan ve 1983 yılında çıkmaya başlayan Bilka Örümcek Adamları, benim gibi fumetti severlerin dünyasını değiştirmişti o yıllarda. Yani en azından bana öyle olmuştu.:) Bakkaldan aldığım Teksas, Tommiks, Zagor gibi demirbaşların arasına katılmıştı bu iki kahraman da. Yanlış duymadınız, bakkala ekmek, gazete almaya giderken araya sıkıştırırdık çizgi kahramanları da. Eve gitme mesafesinde ilk sayfalar okunurdu bile sokakta. Hatta haftalık ya da on beş günlük periyotlarda çıkan bu yayınlar, yeni sayının çıkmasından önce bir kaç defa okunurdu ki, bu o yıllarda adeta bir gelenekti çizgi severler için. Kim bilebilirdi ki o yıllarda, internet gibi bir fenomen ortaya çıkacak, forumlar kurulacak, çizgi severler bir araya gelecek, çizgiler paylaşılacak diye. Saklamak, yarınlara aktarmak gibi bir kültürümüz yoktu o yıllarda, varsa yoksa okumak.:) Teşekkür ederim.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,582,266
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,426
    Beğenilmiş
    18,740
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Eline sağlık Cengizim :)

Alıntı Tex Willer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1980'de ilk kez yayınlanan Conan ve 1983 yılında çıkmaya başlayan Bilka Örümcek Adamları, benim gibi fumetti severlerin dünyasını değiştirmişti o yıllarda. Yani en azından bana öyle olmuştu.:)
    Bu konuda yalnız değilsin üstadım, noktası virgülüne ben de bunun altını imzalarım, harbiden :D

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları