Konu: Zagor Ceylan Yayınları Fasikül 26 - Son Macera / Tüten Tepeler (03.07.1963)

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,658,638
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    2,314
    Beğenilmiş
    2,208
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Siyah-Beyaz Tarama:[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Orijinal Tarama:[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Ceylan Zagor'lar günümüzde; Samim Utkun kapaklarıyla,Türkiye'de ilk kez yayınlanmasıyla,orijinal sırayı takip etmesiyle ve aşırı nadir oluşuyla tam bir efsaneye dönüşmüş yayınlardır. Vaktiyle Çizgili Forum'da paylaşmıştım,yeniden Çizgili Kitap'ta örnek olması açısından düzenleyip paylaşıyorum. Sevgili "mistercaki - Önder abi" arşivinden. Keyifli okumalar.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,920,270
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    5,836
    Beğenilmiş
    2,740
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    2 Konu
    İlk Zagor almaya 103 lük seriyle başlamıştım. Oysa ki daha öncesinde ne hazineler varmış.
    Çok teşekkür ediyorum dostum.
    Kaybettiğinizde değil vazgeçtiğinizde yenilirsiniz.

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,889,590
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,855
    Beğenilmiş
    2,090
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Elbette Zagor'u bu topraklarda yapan şey rahmetli Sezer Yalçıner'dir. Ama ilk tohumu atarak efsaneyi bize tanıtan Sayın Egeli ve Ceylan Yayınları'nın da hakkını teslim etmek gerek.

Bu nadirattan özel fasikül için de çok teşekkür ediyorum sevgili üstadım..

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları