Konu: İlban Ertem - Puslu Kıtalar Atlası

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,076,248
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

İLBAN ERTEM - Puslu Kıtalar Atlası
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.] -- [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

İhsan Oktay Anar'ın "Puslu Kıtalar Atlası" eserinden resimli romana uyarlayarak, yazıp-çizen: İlban Ertem

1950'de Boğaz'ın kıyısında bir köyde doğdu ve hep denizin üzerinde, içinde ve kıyısında yaşamaya devam etti. Resim yapmaya ve kürek çekmeye
    çocukluk yaşlarında başladı. 1970'lerin başında bir süre yurtdışında yaşadı.
    1973'te Türkiye'ye döndükten sonra 1990'lara kadar Gırgır'da ve Fırt'ta resimli romanlar çizdi; Avni ve Joker dergilerinde resimli romanları yayımlandı.
    Vicdan (İletişim Yayınları, 1991) ve Üniversiteli Mahmut (İletişim Yayınları, 1993) yayımlanmış kitaplarıdır.
    Not: Sayfa numaralarındaki atlamaları dikkate almayınız,boş olan sayfaları aradan çıkarttım.

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Üye

Seviye: 35 
    Tecrübe: 794,196
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    3,304
    Beğenilmiş
    403
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Galata Kulesi'nin olduğu sayfa beni benden aldı, normal kitap olan versiyonu kütüphanemde vardı (Bir türlü okumaya başlayamasam da). Çizgi romanını indirene kadar kütüphanedekini okumaya başlayayım.
    Tarayanın düzenleyenin emeğine sağlık.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları