Konu: SAS CIA'ye Karşı (Türkiye'de Yayınlanmamış SAS Romanı)

Aktif Üye

Seviye: 31 
    Tecrübe: 314,287
    Sonraki Seviye: 369,628

Beğenmiş
    420
    Beğenilmiş
    822
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Merhaba dostlar,

Soylu Serennissime Altesleri Malko Linge'nin maceralarını gençken okuyanlara gelsin....

Orjinal sıralamada ikinci sırada yer alan bu macera Türkiye'de hiç yayınlanmadı. Arada atlanmış bu macerayı nostalji yaşamak isteyenler okuyabilir. Türkçenin haricinde Fransızca ve Hollanda edisyonlarını da paylaşıyorum. Çeviri tarafında beğenmediğiniz hususlar olursa orjinal ediyonlarına bakarak revize edebilirsiniz.

İran'da geçen bu macerada Malko kardeşimiz maceranın doruklarında gezerken, hatunlarla kırıştırmayı tabi ki de unutmuyor.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Üye

Seviye: 35 
    Tecrübe: 794,123
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    3,304
    Beğenilmiş
    403
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Yayınevlerimiz bazen böyle sıra atlaması yapabiliyorlar, nedenini hala anlayabilmiş değilim o ayrı. Neyseki bu serinin her kitabı kendi içinde bağımsızlar.
    Serinin basılan tüm sayılarına neredeyse sahiptim, buradaki gibi basılmamış olanları da böyle okuyabiliyoruz.
    Paylaşım için teşekkürler.

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,890,358
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,855
    Beğenilmiş
    2,091
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Seksenli yıllarda, Çınaraltı'ndaki (Hüseyin Avni Dede'ye de selam olsun buradan) sahaf sergilerinde elimi attığım iki kitaptan biriydi SAS. Diğeriyse Tay Yayınları'nın Mayk Hammer'i. Cep kitaplarını revaçta olduğu yıllar. Uzun tren yolculuklarında ya da politik literatür ağırlaşıp yorduğunda harika gidiyorlardı. Zaten o trenleri bu kadar güzel kılan da bu ucuz kitaplar ve yemekli vagonlardı.

Kraliçenin hizmetkarı James Bond hazretlerinin gölgesinde kalmış gibi dursa da, benim gibi yaşamının çoğu yollarda ve başka başka coğrafyalarda geçmiş bir adam için kolaylıkla empati kurabildiğim biriydi Malko Linge. Çocukluğumdaki kıta kıta gezen kahramanlarımın bir tür devamı gibiydi. (Bakınız: Alttaki Fotoğraf)

Şimdi sayenizde hiç okumadığım bir kitap ile karşı karşıyayım. Akşama keyifle okuyacağım yeni serüven için çok teşekkür ediyor ve emekleriniz önünde saygıyla eğiliyorum üstadım.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları