Konu: Mister No (Renkli) Tam Macera - Amazonas

Çeviri & Balonlama
    Nereden
    ALMANYA

Seviye: 35 
    Tecrübe: 725,836
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    1,545
    Beğenilmiş
    3,246
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Merhaba değerli kadeşlerim.. Eger zamanım oldukçak Mister No İtlyanca eski sayıları renkli olarak yayınlıyor.. Bende sizlere renkli ve Türkçe olarak sunuyorum.. Benim için özel ve çok sevdiğim bir çizgi roman ve ilk aldığım çizgi roman ve ilk okudugum.. Saygılarımla...

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,889,617
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,855
    Beğenilmiş
    2,090
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Yetmişli yıllarda onlarca çizgi roman karakteri arasında iki ayrıksı kahramanım olmuştu benim: Yüzbaşı Volkan ve Mister No.

Anti kahraman kavramına uzak, Battal Gazi, Malkoçoğlu, Wan Yu, Bruce Lee, Tek kollu kahraman ekseninde dolaşan bizler için dayak yiyen bir adamı kabullenmek hiç kolay bir iş değildi ama o kadar sevdim ki bu huysuz pilotu, her hafta bayinin mandallarla tutturulan dergi telini gözler olmuştum. Sayfaları parmakla açmak yerine eve koşturup bıçak kullanmam bile dergiye ne çok değer verdiğimi anlatmaya yeter herhalde.

Şimdi tam da İtalya'da (ve bizde) yeni maceraları yayınlanmaya başlamışken, eski hikayeleri böyle rengarenk görmek çok sevindirici. Bakmayın eski macera olmasına, döne döne okunacak kitaplar bunlar. Ne de olsa birer klasik artık onlar.

Bu akşam büyük bir keyifle okuyacağım bir kitap var önümde. Umarım vazgeçmez ve bu güzellikleri bizlere sunmaya devam edersiniz değerli dostum. Çok teşekkür ediyorum emekleriniz için.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları