Konu: J. G. Sandom - Tanrı Makinesi

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,366,660
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,303
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Kilise onun varlığını ısrarla reddetti. Yalandı.
    Onun sadece bir mason efsanesi olduğunu söylediler. Değildi.
    İki bin yıllık bir sırdı. Açığa çıktı.

ÖYLESİNE DEHŞET VERİCİ BİR SIRDI Kİ KİLİSE ONUN SADECE BİR EFSANE OLDUĞUNU İDDİA EDEREK ÜSTÜNÜ ÖRTMEYE ÇALIŞTI.
    ARTIK HİÇBİR ŞEY ONUN ORTAYA ÇIKMASINA ENGEL OLAMAYACAK…

Benjamin Franklin’in şifreli günlüğü.
    Gizli bir harita.
    Efsanevi bir İncil.
    Eski çağlardan bugüne uzanan ve Hıristiyanlığı temelinden yok edecek kadar güçlü bir muammanın ilk parçaları.

Joseph Koster on beş yıl önce kilisenin en gizli sırlarından birini açığa çıkarmıştır… ve ölümden son anda kurtulmuştur.
    Fakat, bazı hazineler direnilemeyecek kadar çekicidir.
    Koster bu yeni bulmacanın parçalarını bir araya getirdikçe bir hazineden çok daha hayret verici ve kesinlikle çok daha ölümcül bir şey keşfedecektir.
    Şifre çözmeye meraklı Koster, güzel mühendis Savita Sajan’la birlikte, varlığını saklamak için her şeyi yapmayı ve herkesi öldürmeyi göze alanların eline geçmeden önce
    Franklin’in günlüğünün şifrelerini çözmek için amansız bir yarışa girecektir.
    Ancak gizli tarikatların, kadim entrikaların ve mason bilmecelerinin olduğu bir dünyada, ödülün yerini bulmak işin bir yanıysa hayatta kalabilmek de diğer yanıdır.
    Çünkü Koster ve Sajan’ın öğrenmek üzere oldukları gibi, cennetin kapısını açacak anahtar aynı zamanda cehennemin kapılarını da ardına kadar açacaktır.

“Tanrı Makinesi gerilim yüklü, soluksuz okunacak ve akıllara durgunluk veren bir kitap. Tüm gece uyanık kalıp sayfaları parmaklarınızın gücü yettiğince hızlı çevirmeye hazır olun.” Caroline Thompson

“Sandom’ın gizemli İnciller, kadim sırlar, talihsiz âşıklar ve mason bilmeceleriyle, komplo, entrika ve tehlikeyle yarattığı bu hikâye, kitabın son sayfasına kadar ateşin sönmesine bir kez bile izin vermiyor.” BookPage

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,304,303
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Tam benim kalemim, kesin okumam lazım, çok sağol dostum

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları