Konu: 1001 Özel Süper Yayınevi Cilt 07 (1982)

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,576,886
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Uzun zaman önce taramasını yaptığımız ancak yoğunluk nedeniyle düzenlemesini zamana yaydığımız 1001 Özel Süper Yayınevi Cilt 7 ile birlikteyiz.
    Bulunması çok zorlaşan bu seride tarama ve düzenlemesini değerli dostumuz Petranyus'la birlikte gerçekleştirdik.
    Uzun uzun sohbet ettik yağan kar altında çay ve malum dumanlı nesne eşliğinde bir çok konuda görüş alış verişinde bulunduk.
    Bazı meseleleri en derinden irdeleyip analiz etmeye çalıştık.

Bütün çizgi roman severlere iyi okumalar ve arşivlemeler dileklerimle huzurunuzdan ayrılırken sevgili Petranyus dostumuzun da bütün sanat severlere selamlarını iletme görevini yerine getiriyor ve selamlarını iletiyorum.
    Forumların görünmez ama hissedilebilir adamı Petranyus.
    Uzun zamandır paylaşım yapamıyorduk çeşitli nedenlerden 2020 yılına en azından bir şeyler paylaşarak girelim düşüncesiyle ortak bir çalışma yaptık.
    İyi eğlenceler değerli dostlarım.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Tarama ve düzenleme : Abolardis&Petranyus

Not : Tarama yapmanın imkansızlığı nedeniyle olumsuzluk görürseniz mazur görün lütfen.

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,889,521
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,855
    Beğenilmiş
    2,090
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Gerçekten de bulunması giderek zorlaşan ciltler bunlar. Teksas, Tommiks, Zagor derken popüler kahramanlara deli gibi kaptırdığımız zamanlarda yüzüne bakmadığımız ve şimdilerde deli gibi aradığımız türde kitaplardan biri 1001 Özel kitapları.

Evet, bulunması zor dedim, ama imkansız demedim. Çabalanırsa, para harcanırsa bulunur bir şekilde belki.

Burada imkansız olan, sizin gibi, değerli petranyus gibi, yüreği deryalar kadar geniş dostların bir eşini bulabilmek. Eserlere gelene dek, bulunmaz olan sizlersiniz.

Teşekkürlerimi sunuyorum büyük emekleriniz, ama daha çok buradaki varlığınız için

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları