Konu: Tommiks Özel Seri 39 Çifliğin Gizemi

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,680,929
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    3,837
    Beğenilmiş
    10,837
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *

Paylaşım öncesi macerayı sindire sindire okuyup maceraya ad oluşturuyorum,sonra macera bağlantılı kapaklar
    üzerinde çalışmalara başlıyorum,birebir orijinal kapakları eklediğime emin olabilirsiniz.
    Günümüzün yaşı ilerlemiş gençleri esseGesse sonrası bu çizgileri pek hatırlayamaya bilirler ama mükemmel
    bir arşiv olacağına inanıyorum.Elimdeki arşiv tommik serisinin tamamı mevcut yer yer orijinal İtalyanca çizimlerrin
    üzerine balonlama kopluyarak çalışıyorum...bu fasikülde öyle.
    Artık tommiks'in Fransız çizgilerini yayınlıyacak bir yayın evi hayal bile edemiyorum.

KEYFLİ ARŞİVLER.
    PAYLAŞMAK GÜZELDİR.

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,889,667
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,855
    Beğenilmiş
    2,091
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Üstadım, yeni bir yayın evi hayal etmenize gerek var mı, bilmiyorum. Ama ben sizin bu kadar özenli çalışmalarınızı gördüğüm günden bu yana, başka bir yayın evi düşlemiyorum/düşünemiyorum.

Kapak tasarımından macera adına, kullanılan dolgu malzemelerden sayfa mizanpajlarına dek, "Vefalı Yayınları" bana fazlasıyla yetiyor zira.

Kocaman ve yürekten teşekkür ediyorum.

Solcur
    Guest
    Çok beğenerek okuduğum bu serinin devam etmesini çok isterim.Kapakları ayrı güzel macaraları ayrı güzel.Teşekkür ederim Vefalı Bey.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları