Konu: L-Manyak Sayı 177

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,075,857
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

L-Manyak Sayı 177
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.] -- [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,314,647
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,379
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Dostluk sağlam görünüyor eline sağlık üstadım

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,536,975
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Nadide forumumuzun duayen mizah dergisi paylaşımcısı aksamsefasi üstad, her gün beşer beşer mizah dergisi paylaşmaktayken, 12/07/2019 tarihinde son kez L-Manyak dergisinin 177. sayısını paylaşmış ve o tarihten bu yana uzunca bir süredir başka bir paylaşım yapmamıştır.

Üstelik, paylaşımlarına yazılan her mesaja istisnasız like verirken, fındıkfındık üstadın paylaşıma yazdığı her zamanki gibi muazzam mesajına da like vermemiştir.

Vedalaşan leylek, foruma verilmiş bir mesaj mıdır? Merak içerisindeyiz.

Şaka bir yana, kaliteli çalışmanla bir L-Manyak sayısı daha forumdaki ve arşivlerdeki yerini aldı üstadım, eline sağlık.

Umarım, L-Manyak serisinin tamamlandığını da hep birlikte görürüz.
    Konu gorgon tarafından (24.07.19 Saat 22:51 ) değiştirilmiştir.

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,075,857
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı gorgon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nadide forumumuzun duayen mizah dergisi paylaşımcısı aksamsefasi üstad, her gün beşer beşer mizah dergisi paylaşmaktayken, 12/07/2019 tarihinde son kez L-Manyak dergisinin 177. sayısını paylaşmış ve o tarihten bu yana uzunca bir süredir başka bir paylaşım yapmamıştır.

Üstelik, paylaşımlarına yazılan her mesaja istisnasız like verirken, fındıkfındık üstadın paylaşıma yazdığı her zamanki gibi muazzam mesajına da like vermemiştir.

Vedalaşan leylek, foruma verilmiş bir mesaj mıdır? Merak içerisindeyiz.

Şaka bir yana, kaliteli çalışmanla bir L-Manyak sayısı daha forumdaki ve arşivlerdeki yerini aldı üstadım, eline sağlık.

Umarım, L-Manyak serisinin tamamlandığını da hep birlikte görürüz.
    Bu kadar sıkı takipçilerimin olması bana resmen gaz veriyor, ilgine teşekürler üstad. Hiç bir problem ya da gizli mesajım yok, işlerimin aşırı yoğunluğundan dolayı bir süre buraları ihmal etmek zorunda kaldım. Eskisi kadar sık ve yoğun paylaşım yapamasam da ara ara paylaşımlara devam edeceğim. :)
    gorgon .
    Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,536,975
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı aksamsefasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar sıkı takipçilerimin olması bana resmen gaz veriyor, ilgine teşekürler üstad. Hiç bir problem ya da gizli mesajım yok, işlerimin aşırı yoğunluğundan dolayı bir süre buraları ihmal etmek zorunda kaldım. Eskisi kadar sık ve yoğun paylaşım yapamasam da ara ara paylaşımlara devam edeceğim. :)
    Yüreğime su serptin, üstadım. Leylek, aldı başını gidiyor, bir daha bu diyarlara hiç uğramayacak zannetmiştim. Yeni paylaşımlarını dört gözle bekleyeceğim.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları