Konu: Savaş 004 - Baskın

Üye

Seviye: 27 
    Tecrübe: 127,422
    Sonraki Seviye: 157,092

Beğenmiş
    1,507
    Beğenilmiş
    925
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,302,688
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Takasta günün kazançlarını akşam okumaya başlarken daima tam maceralı eserleri en başa alırdım ki Savaş bu işin en gözdelerindendi, arşivci ömrüm boyunca hiç olmadığım için takas benim her şeyimdi, tabii bayiden de arada alırdım ama onları da okuduktan sonra takas yapardım, eğer takas olmasaydı bu kadar çizgi roman asla okuyamazdım, bir de forum toplaşmalarımızda Kutsal Çizgi Roman'ın bölgesel niteliklerden fena halde etkilendiğini görüyorum hep, öyle ki bazı kahramanlar belirli yapılardaki yerlerde daha öncelikli okunuyor, bu ilginç analizleri bir gün yayınlamak lazım, örneğin; yerli çizgi roman okuma haritası oldukça ilgi çekici, nedeyse hükûmetin seçimi aldığı bölgeleri gösteren haritayla aynı gibi, yani deniz olan yerler ve deniz olmayan yerler mevzusu Kutsal Çizgi Roman'da da ciddi boyutta geçiyor, akıl almaz analizler var, Savaş da oldukça denize yakınlardan, eğer seri yarım kalmazsa; sonuna kadar takipçisiyim, çok büyük emek ama neticede bir o kadar da büyük iş tamamlanmış olacak sayende üstadım, ellerine sağlık.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları