Konu: L-Manyak Sayı 167

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,168,974
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,103
    Beğenilmiş
    20,763
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

L-Manyak Sayı 167
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.] -- [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,528,616
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,416
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    600 dpi ile ilgili düşüncelerimi konulara dağıttım, son kalan düşüncem de şu; maksatlardan biri de çok kişinin okuması tabii ama kaliteli ki daha da önemlisi sadece bugün için değil; daimi, yani 50 sene sonra da okunabilmesi, eskiden 300 dpi bile taramazdık ve hatta çift sayfa vb. yapardık, şimdi kimse onların suratına dahi bakmıyor, aynısını yapsak 1 kişi dahi indirmez, 600 dpi son nokta; çünkü fazlası dergilerin teknik yapısına da ters, tarihe mal olur 600 dpi taramalar, benim düşünceme göre; günü değil, tüm yaşamı kurtarmak hedef olmalı ve bu yüzden büyük oynamalı, tabii ben hiç tarama yapmadığım için bunları söylemem çok kolay, biliyorum devasa zor iş, zaten bu yüzden isteyen istediğini yapıyor, bunlar sadece benim ileriye dönük gördüklerim arkadaşlar, dipte en çok okunanlar 600 dpi'ler olacak, yani geç de olsa hedef tam vurulacak ve sadece 600 dpi 12'den vuracak; ellerine sağlık dostum, bu kapağı hatırladım.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları