Konu: Tex Renkli Tam Maceralar Serisi: (497/499) - Teksas Kahramanları

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,698,482
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,489
    Beğenilmiş
    4,255
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,303,434
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Okumam için sadece bu yeter Ahmet abi, emeği geçen tüm üstadlarımın ellerine sağlık, bu gece kesin okuyacağım

Aktif Üye

Beğenmiş
    4,489
    Beğenilmiş
    4,255
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı fındıkfındık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Okumam için sadece bu yeter Ahmet abi, emeği geçen tüm üstadlarımın ellerine sağlık, bu gece kesin okuyacağım
    Değerli dostum, Oku.
    Eminim okuduktan sonra bana hak vereceksin.
    Hatta bu tam macera hakkında başta sen olmak üzere tüm okuyan dostlarım,
    Düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.
    İddia ediyorum.
    Teksin en duygusal maceralarından biri olmaya adaydır.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Ahmet abi, ben bu macerayı okumuşum, muhtemelen ilk Tex okumaya başladığımda; Atlatis51 üstadımızın on numara kalitedeki siyah beyaz taramalarında okudum, ancak tablete indirip sonrası açtığımda yine okumaya başladım ve renkli olarak da son 80 sayfa gibi kaldığında uykudan bıraktım ve birazdan tamamlayacağım bugün, gerçekten müthiş macera, kesinlikle aynı fikirdeyim ama film olsa ben izlemezdim, kovboy filmleri pek sevmem, mesela abim çok sever, benden büyük diye belki, onlar televizyonsuz dönemde sinemalarda bu filmlerle büyüdüler, ben zaten TV bile asla izlemeyi öğrenemedim; televizyon bence düzenin daimi uşağı son derece lüzumsuz bir kutu, ancak çizgi romanını bal gibi okurum, Tex artık "sevmiyorum" demiyorum, şimdi de yalan yok; Tex için ölüp bitmem hâlâ ama kesinlikle "sevmiyorum" değil artık, senin ve emekleri geçen tüm dostlarımın ellerine sağlık, bu tam macera işi; Tex Renkli Maceralar Serimizin gerçekten tam son noktası, daha iyisi harbiden olamaz

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,868,007
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    1,181
    Beğenilmiş
    3,306
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu macera konusunda haklısınız Ahmet Bey.Çok güzel kurgulanmış,mükemmel bir maceradır.Link vermeyi beceremem ama "Teks Hakkında"başlığında "Unutulmaz Teks Maceraları"nda bu macerayı tanıtmıştım.Büyük İstila adıyla Oğlak Aylık Teks 97-99 sayılarda yayınlanmıştı.Bu maceranın devamı "Jethro"adıyla Çizgi Düşler'in Aylık Teks
    Serisi'nin 37.sayısında başladı.Ağır aksak Teks yayınlamakta olan Çizgi Düşler Yayınevi'nden bu maceranın sonunu içerecek 38.sayıyı bekliyoruz.Yönetimden birisi benim
    yazıma link verir ve buraya alırsa yararlı olur sanırım.

Aktif Üye

Beğenmiş
    4,489
    Beğenilmiş
    4,255
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı caretta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu macera konusunda haklısınız Ahmet Bey.Çok güzel kurgulanmış,mükemmel bir maceradır.Link vermeyi beceremem ama "Teks Hakkında"başlığında "Unutulmaz Teks Maceraları"nda bu macerayı tanıtmıştım.Büyük İstila adıyla Oğlak Aylık Teks 97-99 sayılarda yayınlanmıştı.Bu maceranın devamı "Jethro"adıyla Çizgi Düşler'in Aylık Teks
    Serisi'nin 37.sayısında başladı.Ağır aksak Teks yayınlamakta olan Çizgi Düşler Yayınevi'nden bu maceranın sonunu içerecek 38.sayıyı bekliyoruz.Yönetimden birisi benim
    yazıma link verir ve buraya alırsa yararlı olur sanırım.
    Sevgili caretta dostum,
    Teks konusunda yazdıklarınızı titizlikle takip eden, okuyan hatta arşivleyen biriyim.
    Yazdıklarınızdan yararlanarak tekrar tekrar okuduğum Teks maceraları olmuştur.
    Teks konusunda yapılmasının istediğiniz işlem sanırım bu ( Link verme)
    Umarım yararlı olmuşumdur.
    Selam , sevgi ve saygılarımla.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Zaten bu macerada oğlu Tex'e; "Jethro ne oldu?" diye soruyor ve Tex de; "O başka bir macera." diye cevaplıyor, ben daha Jethro serüvenini okuyamadım

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,868,007
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    1,181
    Beğenilmiş
    3,306
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    "Jethro" nun tamamlanmasını bekleyin Ozan Bey.Jethro macerası Teksas Kahramanları macerasının devamı değil aslında.Bu maceranın sonunda
    Glenn Corbett'in cenaze töreni var.Bu olaydan önce neler olduğunu Jethro'da okuyoruz.Teks vali ile görüşür ve Glenn Corbett affedilir.Teks ile birlikte
    Ku Klux Clan'a karşı mücadele ederler.Jethro macerasının sonunda Teks ile Corbett vedalaşırlar.Yıllar sonra da Teks ve Kit Corbett'in cenazesine
    gelirler.Olaylar Amerikan İç Savaşı'nın hemen sonu.Kit bebek ve Lilyth ölmüş.Teks'in giydiği püsküllü ceket o yılları çağrıştırıyor.Ranger olması da
    oldukça yeni.Teks'in geçmişe yönelik geri dönüşlerle anlatılan maceraları çok güzeldir.Dikkatle okunması gerekir.297-299 orijinal sayılar olan "Savaş
    Alevleri"adlı macera da çok güzeldir.69'luk Ceylan Teks Serisi'nin 51-53 sayılarında yayınlanmıştı.

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,071
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu kadar dinamik bir kapak resmi eşliğinde düzen eleştirisi ve mevcut durum saptaması birlikteliğinde TEKSAS İTTİFAKI için çok teşekkür ederim.
    Teks uzun soluklu bir macera hiç elimizden düşmeyen yaratıcılığı ve cezbedici tutkusu ile.
    Daha uzun yıllar devam etmesi dileklerimle.
    HACILI .

Aktif Üye

Beğenmiş
    4,489
    Beğenilmiş
    4,255
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu güzel Teks macerasını ilk kez okuyormuşcasına tekrar okuyorum.
    Teks sever dostlara tavsiye ediyorum.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 4

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları