Konu: Atom - Sayı 2005-07

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,073,053
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Atom - Sayı 2005-07
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.] -- [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Lemanda da çizgilerine zaman zaman rastladığım çok değerli bir bayan çizerimiz Melike Acar ın da kısa hikayeleri zaman zaman atomda yerini alıyor. Bilmeyenler için söylüyorum kendisi şuan Marver ve DC Comicste çizerlik yapıyor. Metallica nın da penalarını tasarlayarak Heavy Metal dinleyenlerin de gönlünde taht kurmuştur.
    Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,536,319
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Melike Acar, çizdikleri kadar dillere destan güzelliğiyle de dikkat çeken nadide bir çizerimizdir Yetenek ve güzelliğin bu denli başarılı bir biçimde harmanlanmış olmasına şaşırmamak elde değil. Çok değerli Atom paylaşımların için sonsuz teşekkürler üstad, eline sağlık.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,304,564
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Sağlam dergiydi, Acar'ın çizgileri de çok iyi tabii, neden mizah kadar yol alamadı çizgi roman bu topraklarda, hep aynı şeyi söylüyorum ama söylemeye devam edeceğim, el birliği ile çizgi romana çok büyük kazık atıldı zamanında, sağol dostum

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları