Konu: Mad Türkiye Sayı 01

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,536,248
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Konu gorgon tarafından (31.08.19 Saat 20:38 ) değiştirilmiştir.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,303,829
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    İlk çıktığında ne sevinmiştim, orijinalini yıllarca okudum ama bizdeki çok kısa ömürlü oldu, eline sağlık üstadım
    gorgon .

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı fındıkfındık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk çıktığında ne sevinmiştim, orijinalini yıllarca okudum ama bizdeki çok kısa ömürlü oldu, eline sağlık üstadım
    Haklısın, üstadım. Mad Türkiye de, ömrü kısa mizah dergilerinden oldu ne yazık ki. Yayınlanmış tüm sayıları, bir de Pokemon Özel Sayısı'nı, fırsat buldukça paylaşacağım.

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,889,678
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,855
    Beğenilmiş
    2,091
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı gorgon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mad Türkiye de, ömrü kısa mizah dergilerinden oldu ne yazık ki. Yayınlanmış tüm sayıları, bir de Pokemon Özel Sayısı'nı, fırsat buldukça paylaşacağım.
    Bu dergi yayınlanmaya başladığında ben de yurt dışı görevime yeni başlamıştım. O nedenle çok istememe karşın takip etme şansım olmamıştı. Şimdi sayenizde okuma fırsatım oldu. Onun için çok teşekkür ediyorum.

Baktığım bir kaç kaynak 11 sayı, 1 özel sayı ve 2 kitaptan söz ediyor. Doğru bir veri midir bu ve o iki kitabın neler olduğu hakkında bir fikriniz var mı?

Altın Üye
    Nereden
    İstanbul

Beğenmiş
    4,465
    Beğenilmiş
    7,296
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı victoryv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dergi yayınlanmaya başladığında ben de yurt dışı görevime yeni başlamıştım. O nedenle çok istememe karşın takip etme şansım olmamıştı. Şimdi sayenizde okuma fırsatım oldu. Onun için çok teşekkür ediyorum.

Baktığım bir kaç kaynak 11 sayı, 1 özel sayı ve 2 kitaptan söz ediyor. Doğru bir veri midir bu ve o iki kitabın neler olduğu hakkında bir fikriniz var mı?
    Mad Türkiye, Ağustos 2000 - Haziran 2001 arasında toplam 11 sayı yayınlanmış. İlk sayının çıktığı Ağustos 2000'de, bundan ayrı olarak bir de Pokemon Özel Sayısı çıkarılmış. 2. sayının Editör yazısında, özel sayıların üç ayda bir yayınlanacağı belirtilmiş olmasına karşın sadece bir özel sayı yayınlanabilmiş. Anlaşılan, özel sayı çıkarmayı başaramamışlar.

Yazınızda belirttiğiniz gibi Mad tarafından çıkarılan iki tane de kitap var. Bunlardan biri, "Başarılı Bir Köpek Olmanın Yolları", diğeri ise, "Seks Konusunda 100 Şey" başlığını taşıyor.

Tüm sayılar bende var ama kitaplar yok.

Selamlar.

Super Moderator

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,889,678
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    11,855
    Beğenilmiş
    2,091
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı gorgon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mad Türkiye, Ağustos 2000 - Haziran 2001 arasında toplam 11 sayı yayınlanmış. İlk sayının çıktığı Ağustos 2000'de, bundan ayrı olarak bir de Pokemon Özel Sayısı çıkarılmış. 2. sayının Editör yazısında, özel sayıların üç ayda bir yayınlanacağı belirtilmiş olmasına karşın sadece bir özel sayı yayınlanabilmiş. Anlaşılan, özel sayı çıkarmayı başaramamışlar.

Yazınızda belirttiğiniz gibi Mad tarafından çıkarılan iki tane de kitap var. Bunlardan biri, "Başarılı Bir Köpek Olmanın Yolları", diğeri ise, "Seks Konusunda 100 Şey" başlığını taşıyor.

Tüm sayılar bende var ama kitaplar yok.

Selamlar.
    Ayrıntılı bilgiler için teşekkürler üstadım. Çalışmalarınızda kolaylık diliyorum.
    gorgon .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları