Konu: Seksoloji Yıllığı No 2

Kozmos
    Guest

Rastgele aldığım dergilerden Seksoloji Yıllığı hakkında pek bir bilgim yok. Oya Baydar'ın ''Sıcak Külleri Kaldı'' adlı romanında gizli gizli okunduğundan bahsedilmiş. Şöyle bir karıştırdım kaliteli bir dergi ve ekibe benziyor. Anıları olanlar paylaşırsa sevinirim :)
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Forum tarafından düzenlenerek ilave edilmiştir:
    Konu fındıkfındık tarafından (18.05.19 Saat 01:28 ) değiştirilmiştir.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,303,295
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Dostum, yağmur gibi paylaşıyorsun, sağol ama bunları sen mi taradın, bizim forum bir miktar alemdir, asla kendi taraması, emeği vb. olmayanları hiç mi hiç kabul etmez ve hiç bir şeye de benzemez ve de kalite devasa düzeyde tartışmasız asıldır, emekçileridir Çizgili kitap'ın yaratıcıları, aşağıda paylaştığını düzenledim, lütfen bu mevzuyu bir düşün üstadım, bu alem böyle.

Kozmos
    Guest
    Taramalar benim evet. Çorbada tuzumuz bulunsun buradan çok güzel şeyler indirdim.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları