Konu: Mister No Tay Yayınları 244'lük Seri No 133 - Ananga

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,244,881
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    3,638
    Beğenilmiş
    8,265
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Mister No eksiklere devam.

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *

Konu oktay_izm tarafından (15.05.19 Saat 14:33 ) değiştirilmiştir.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,304,524
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Gecenin bu geç vakitlerinde nereden getirdin şimdi dostum Mister No'yu aklıma yaw, Latince bilen; İspanyolca, Portekizce, Katalanca, vb. ilgili dil ailesine mensup tüm lisanları olağan üstü hızlı öğreniyor, ben de denedim de rezil oldum yaw bizim keratayı bilerek mücevher işine sokmuştum; pırlanta, altın, gümüş bağlamını iyice öğrensin diye ki fuar muar derken bir yıl olmadan fena halde söktü ve ayrıldı, ilk zamanlar merak ederdik nerede diye ama artık o da koptu, bir gün orada bir gün burada haberimiz bile yok, kerata yarı yaşımda benden çok kazanıyor ki Mister No'yu sevdiğimi çok iyi bilir; geçenlerde getirmiş yine şu an bakıyorum da bembeyaz şisede iki Kasaca, öğrenciyken de getirirdi arkadaşlar bilir dağıtırdım hep, Alman Lisesi'ni kazanmıştı o vakitler, bana sormuştu, "Sen bilirsin ama İspanyolca." demiştim, iptal etti ve daha düşük puanlı İtalyan Lisesi'ne girdi, yıllar sonra sordum nedir bu İspanyolca Aşk'ı diye, "Yapamadığını yapmak istedim." dedi, sağol dostum, sağlığına

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları