Konu: Conan Alfa Yayınları Süper Cilt 91

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,350,688
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,073
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Farklı Conan serilerine devam edelim
    İyi okumalar

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Konu savataged tarafından (01.01.19 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,302,770
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Conan yatan kız için mi çıldırmış acaba :D eline sağlık dostum :)
    Cengiz .

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,100,953
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Conan'a ilk iki seriden sonra ara vermiştim ama bu Kırmızı kapaklı edisyon çıkmaya başlayınca yeniden tav olmuştum diyebilirim. Kırmızı rengin cazibesi bu olsa gerek.:) Belli bir düzenle başlamıştı ama daha sonra Conan serileri arasında düzensizlik abidesi olarak nam salmıştı bu seri. 108, 109. ciltlerini hatırlıyor gibiyim. Daha fazla çıktımı bilmiyorum ama bu seri yayımlanırken Alfa Yayınları bir ara "Suat Yalaz harikası Karaoğlan" olarak lanse ettiği reklamları bu seri içerisinde bazı sayılarda yayımladı. Az daha çıkarıyorlardı diyeceğim o ki Karaoğlan'ı ama son anda Suat Yalaz'la anlaşamadıklarını öğrenmiştim çok sonraları. Bir de az daha Alfa Karaoğlanları için sıralı liste hazırlayacaktık demem o ki.:) Teşekkür ederim.
    Cengiz .

Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,524,017
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    3,798
    Beğenilmiş
    498
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Merhabalar, sevgili arkadaşlar. Yayına hazırladığım Alfa Yayınları kitabında yayınevinin çıkardığı tüm serilere ait toplam dergi sayısını netleştirirken en fazla zorluk çektiğim seriler bu Conan Süper Cilt serileri oldu. Kesin olarak kaçar sayı çıktıklarına dair bu serilerde hala tereddüt yaşadıklarım var.
    Sizden ricam, arşivinizdeki bu kırmızı (çok azı da mavi) kapak ve sırt rengine sahip Süper Cilt serilerine ait sayıların elinizdeki en yüksek numaraları benim için fotoğraflamanız olacak.
    Yardımlarınız ve desteğiniz için hepinize şimdiden teşekkür ederim.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları